Vyhledávání aktuálních nabídek práce

Našli jsme pro Vás 14 aktuálních nabídek práce:

Finance Director – Indonesia

If you have a background in finance management within the banking/financial services sector - and would like to experience working in an emerging part of the world (ie. South East Asia) - then we have a great opportunity for you to join a project at the very start.

Operations Manager – Indonesia

If you have a background in operations management within the banking/financial services sector - and would like to experience working in an emerging part of the world (ie. South East Asia) - then we have a great opportunity for you to join a project at the very start.

Chief Risk Officer – SE Asia

Our client with HQ in Prague, active in CEE region, is now expanding into the SE Asia region - so if you are someone who is looking to join a firm who is growing, exploring emerging markets and be able to deal with Intl colleagues frequently then this is an exciting opportunity for someone with extensive background in retail risk area.

Internal Controls Analyst

Pro mezinárodní FMCG společnost působící na českém trhu už od roku 1992, která dováží své výrobky do 50 zemí světa, hledáme zkušeného kandidáta na pozici Internal Controls Analyst. Máte zkušenosti z interního auditu či projektového řízení v oblasti financí? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.