Accounts receivable / Accounts payable

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista
  • Plat: 35 000

Náplň práce

90% času:
Accounts Receivable (AR)

  • Zajištění fakturace zákazníkům v souladu s interními procesy a smluvním vztahem s dodavateli

Accounts Payable (AP)

  • Kontrola a schvalování FA subdodavatelů (dopravní společnosti)

10% času:
HR/ Finance / Backoffice

  • Spolupráce na vytváření týdenních finančních výsledků na základě úzké spolupráce s finančním oddělením a provozním manažerem
  • Správa docházky zaměstnanců a variabilních prvků mzdy (Stravenky atd.)
  • Výpomoc s řízením chodu pobočky (pošta, dodávky kancelářských potřeb…)

Nabízené podmínky

  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Fitness (Otevřena 24/7)
  • Stravenky 110 Kč/ odpracovaný den
  • Roční MHD Kupon hrazený zaměstnavatelem

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Iniciativní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Základní praxe na pozici Accounts receivable/ Accounts payable / Fakturant – Popř. absolvent VŠ se zaměřením na účetnictví
  • Znalost problematiky fakturace teoretická či praktická PODMÍNKOU
  • Praxe z logistické či transportní společnosti výhodou
  • Samostatnost, organizovanost
  • Pro klientský přístup
  • Anglický jazyk na úrovni B2 či vyšší (denní komunikace s pobočkami napříč Evropou)
  • Výborná znalost MS Excel (Kontingenční tabulky, vzorce apod.)
  • není třeba znalosti problematiky HR

XPO Logistics (NYSE: XPO) is a top ten global logistics company. We run our business as one highly integrated network of people, technology and physical assets in 34 countries, with over 91,000 employees and 1,431 locations.