CNC operátor pro jedničku v leteckém průmyslu

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Jste pečlivý, samostatný, schopný číst výkresy a máte zkušenosti nebo zájem o obrábění? Pak hledáme právě Vás a to na pozici CNC operátora do výroby rozmanitých komponentů pro společnost, která je jedničkou v leteckém průmyslu.

  • Obsluha konvenčních, NC A CNC strojů
  • Provádění obráběčských prací na základě výkresové dokumentace a požadavků
  • Provádění specializovaných operací na určených pracovištích
  • Provádění oprav dílů pro strojní zařízení
  • Provádění jednoduchých povrchových úprav (praní, čištění, ochrana proti korozi)
  • Zajištění kontroly rozměrů dílů
  • Vykonává odborné práce přidělené svým nadřízeným, dovolují-li to předpisy a kvalifikace zaměstnance
  • V případě potřeby provádí školení určených zaměstnanců
  • Práce s drahými, tvrdými kovy

Nabízené podmínky

  • Zázemí významné mezinárodní společnosti
  • Samostatná a zodpovědná práce
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Benefity: variabilní složka, stravenky 100,- (100% hrazené zaměstnavatelem), 5 týdnů dovolené, 2 sick days, 13.plat dle výkonu týmu (max.5%roční mzdy), občerstvení na pracovišti, multisport karta, posilovna v areálu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha - Letňany

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vyučení a případná praxe v oboru výhodou
  • Praxi s obráběcími stroji Mazaki, Hayden, příp. Siemens výhodou
  • Znalost problematiky měření dle ČSN
  • Schopnost číst z výkresu
  • Znalost a dodržování bezpečnosti práce
  • Samostatnost, spolehlivost, smysl pro detail, pečlivost
  • Schopnost pracovat na 3 směnný provoz (v budoucnu 2 směnný)

Mezinárodní společnost, která je jedničkou v leteckém průmyslu.