CNC operátor/seřizovač – Brno, 2/3 směny

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Obsluha CNC soustruhu
  • Výroba dílů dle technické dokumentace
  • Příprava a seřízení stroje, nástroje, kontrola prvního kusu
  • Měření prvního výrobku a průběžná kontrola
  • Jedná se o kusovou výrobu

Nabízené podmínky

  • Zajímavý plat 20. - 24.000 Kč/měsíčně dle zkušeností
  • Pracoviště v Brně – Králově Poli u zastávky MHD
  • Velmi dobrou dopravní dostupnost
  • Pracovní dobu PO - PÁ na 2 nebo 3 směny (8 hod. směny)
  • Možnost (ne povinnost) si přivydělat na přesčasech
  • Závodní stravování, stravenky v hodnotě 70 Kč
  • Přátelské pracovní prostředí, rodinnou atmosféru
  • Klidnou výrobu, čisté pracoviště
  • Práci v malém a mladém kolektivu
  • Můžete poslouchat vlastní hudbu
  • Stabilní pracovní místo, dlouhodobou spolupráci
  • Přijímáme i šikovné absolventy z oboru
  • Zázemí české strojírenské společnosti

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SŠ strojního zaměření
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Znalost práce se základními měřidly
  • Přijímáme i šikovné ženy, které umí pracovat s CNC stroji
  • Práci můžeme nabídnout i absolventům z oboru strojírenství
  • Výhodou je praxe s obsluhou CNC soustruhu v systému Sinumeric

Charakteristika klienta

Česká strojírenská společnost.