Compliance & Risk Manager

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Střední management

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti risk a compliance? Rád/a byste se posunul/a na vedoucí roli? Nyní nabízíme tuto příležitost v prostředí silné mezinárodní finanční instituce.

  • Koordinace agendy v oblasti compliance
  • Odpovědnost za problematiku AML a prevence škod způsobených úvěrovými podvody
  • Agenda spojená s minimalizací operačních rizik
  • Vedení menšího týmu

Nabízené podmínky

  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria system
  • Stravenky
  • Penzijní připojištění
  • Zvýhodněné zaměstnanecké produkty
  • Bonusy
  • Kariérní růst

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • VŠ vzdělání, ideálné v v ekonomickém oboru
  • Zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost francouzštiny výhodou
  • Orientace v oblasti úvěrů a úvěrového rizika

Charakteristika klienta

Mezinárodní finanční instituce.