Electrical System Engineer

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Budete zodpovědní za definování požadavků na systémy podle požadavků zákazníka, nabídky, technických požadavků a standardů
  • Budete odpovídat za to, že návrh systému je v souladu s požadavky zákazníků a s legislativními předpisy
  • Budete mít na starosti fáze projektu týkající se posouzení návrhu a systémového testování
  • Budete se podílet na tvorbě technické dokumentace
  • Budete vyhodnocovat požadavky dodavatelů a analyzovat je v souvislosti s dalšími projekty
  • Budete spolupracovat se subdodavateli, konzultovat možná řešen

  • Dynamické pracovní prostředí v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Atraktivní školící programy v zahraničí (Německo, Belgie, Francie, Velká Británie)
  • Možnost kariérního růstu
  • Spolupráci s klientem, který je světoznámým výrobcem kolejových vozidel
  • Nové moderní kanceláře a přátelské prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení a balíček firemních benefitů

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru Elektrotechnika
  • Zkušenosti s blokovými a systémovými schématy
  • Předchozí zkušenosti s dopravním inženýrstvím (kolejová vozidla, letectví, automobilový průmysl) velkou výhodou
  • Uživatelská znalost Microsoft Office & Lotus Notes
  • Výborné komunikační znalosti a schopnost pracovat v mezinárodním týmu
  • Pokročilá znalost anglického a německého jazyka (psaná i mluvená)
  • Zkušenosti s technickými a obchodními specifikacemi a veřejnými zakázkami
  • Ochota cestovat do zahraničí

Staňte se součástí mezinárodní společnosti, která patří mezi hlavní světové dodavatele nejprestižnějších firem v oboru výroby kolejových vozidel a dopravní techniky, letectví a vesmírného programu. Naším klientem je globální firma, která v ČR funguje necelé dva roky, ale za tu dobu získala výborné renomé. Máte šanci pracovat ve skvělém týmu a podílet se na rozvoji firmy vlastními návrhy, připomínkami a realizací svých vlastních představ.