Finanční manažer (Senec) / logistika

Informace o nabídce

  • Lokalita: Jihomoravský kraj
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: TOP management

Náplň práce

  • Řízení a motivace 5 podřízených, vč. hlavního účetního
  • Implementace a rozvoj controllingu napříč celou skupinou
  • Cash management – řízení pohledávek a nedobytných pohledávek
  • Podklady pro účetní audit, daňová přiznání, banky, apod.
  • Aktivní role v požadovaném růstu rentability
  • Finanční analýzy a reporting pro centrálu

Nabízené podmínky

  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Auto, notebook, mobil a balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Různorodou a zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti
  • Stabilní zázemí zahraniční společnosti
  • Dlouhodobé uplatnění s možností seberealizace
  • Místo práce Senec

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Prokazatelné zkušenosti v controllingu a cash-managementu
  • 3 roky praxe na obdobné pozici (ideálně v oborech logistika, FMCG, výroba)
  • Aktivní angličtina (komunikace se zahraničními pobočkami)
  • Komunikativní a manažersky zdatná osobnost se strategickým myšlením
  • Schopnost reagovat na nové situace, navrhovat řešení

Nadnárodní společnost poskytující komplexní logistické služby