Hlavní účetní s přesahem do zajímavého projektu

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj, Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Střední management

Náplň práce

Jste dynamická a nezávislá osobnost vyhledávající nové výzvy? V účetnictví jste jako ryba ve vodě a chtěl/a byste mít možnost si vybudovat fungující tým lidí, na které se můžete spolehnout? Nadnárodní americká společnost s přátelským přístupem a výborným zázemím Vám může toto nabídnout. Pokud nejste proti cestování trasa Praha – Brno na omezenou dobu, zašlete nám svůj životopis.

  • Vedení menšího týmu
  • Zpracování měsíční a roční závěrky
  • Implementace nového software
  • DPH, daň z příjmů, srážková daň a kontrolní hlášení
  • Reporting
  • Účast na přesunutí společnosti z Brna do Prahy

Nabízené podmínky

  • Plně hrazené stravenky
  • 25 dní dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • 13. a 14. plat
  • Týdenní pracovní doba 37, 5 hodin
  • K dispozici notebook a mobil pro soukromé účely
  • Bonusy
  • Kariérní růst
  • Příjemné prostředí nově postavené budovy

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Min. 7-10 let praxe na pozici Hlavní účetní
  • Znalost českých účetních standardů, US GAAP výhodou
  • Dobrá znalost legislativy v oblasti účetnictví
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vedením lidí výhodou

Charakteristika klienta

Silná nadnárodní americká společnost.