Junior auditor – bankovnictví

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Milovníci čísel, zbystřete! Co takhle dát si audit? Momentálně hledáme posily do vícero oddělení auditu. Nemáte v auditu ještě žádné zkušenosti, ale zato máte o tuto práci opravdový zájem? Občasné služební cesty Vám nebudou na obtíž, možná naopak uvítáte možnost podívat se pracovně do zahraničí? Pak je pro Vás čas přidat se k týmu silné bankovní instituce.

Co vás na pozici čeká?

  • spolupráce na auditorských zakázkách v bance a jejich dceřiných společnostech,
  • budete provádět audit pod dohledem seniornějšího kolegy a tím se i hodně naučíte
  • připravovat auditorskou dokumentaci,
  • participovat na přípravě prezentací,
  • čeká Vás také cestování v rámci občasné auditní mise do zahraničí (v trvání 2-3 týdnů).

Nabízené podmínky

Na co se můžete těšit?

  • Budete mít silného a stabilního zaměstnavatele
  • Motivace navíc v podobě variabilní složky mzdy
  • Work-life balance (pružná pracovní doba, home- office)
  • Podpora Vašeho vzdělávání
  • Cateferia system
  • Přátelská kultura a další benefity.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete pro tuto práci potřebovat?

  • V první řadě zájem pracovat v oblasti auditu
  • Ukončené VŠ vzdělání v ekonomickém oboru je potřebné, avšak praxe v příbuzném oboru (účetnictví) pouze výhodou
  • Pro práci budete potřebovat plynulou znalost českého jazyka, anglický jazyk ale také využijete v rámci odborné dokumentace či při komunikaci se zahraničními kolegy.
  • Uvítáme, pokud budete mít základní orientaci v bankovních produktech, ale i snaha se v této oblasti vzdělávat se cení
  • Opravdu musíte být ochotný občasně cestovat do sousedních zemí
  • Uplatní se dobré analytické schopnosti a smysl pro detail

Silná bankovní instituce. V České republice patří mezi ty největší hráče na trhu. Zároveň oceňována jako zaměstnavatel.