Junior účetní (Fakturant/ka)

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Asistent
  • Kontaktní osoba:
  • Veronika Pušová
  • +420 725 519 328
  • pusova@syn.cz

Náplň práce

Pro našeho klienta, expandující společnost s vedoucím postavením na trhu pohonných hmot, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Junior účetní (Fakturant/ka). Výborná příležitost pro absolventy ekonomického či obchodního směru středních škol jako start své kariéry.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plynulé zpracování přijatých faktur prostřednictvím interního systému
  • Zajištění spárování faktur a jejich včasné vyplácení
  • Plynulá komunikace mezi kanceláří a jednotlivými pobočkami
  • Aktivní komunikace s dodavateli v případě řešení problémů s dodavatelskými fakturami (splatnost faktur, nespárované faktury, apod.)

  • Výborná dopravní dostupnost MHD - trasa metra B (Národní třída)
  • Nástup možný ihned
  • Příležitost pro absolventy
  • Stravenky, flexi passy, roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days (zdravotní volno)

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Zájem o oblast účetnictví (předešlá praxe výhodou)
  • Znalost angličtiny - komunikativní úroveň
  • Analytické schopnosti
  • Orientovanost na detail
  • Týmový hráč

Společnost je součástí mezinárodní skupiny MOL. V České republice existuje rozsáhlá prodejní síť čerpacích stanic, která byla v nedávné době rozšířena o získání AGIP, Lukoil a Papoil, jež prochází rebrandingem.