Lakýrník/mokrá lakovna, Brno, od 22 000 Kč

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Zajištění efektivního lakování v požadované kvalitě
  • Mokré lakování, lakovací kabiny s mokrou clonou
  • Maskování před lakem, broušení, kytování, tmelení
  • Vlastní pracoviště, žádný hluk, samostatná práce
  • Práce v jednosměnném provozu

Nabízené podmínky

  • Zajímavý plat 22. - 26.000 Kč/měsíčně dle zkušeností
  • Pracoviště v Brně – Králově Poli u zastávky MHD
  • Velmi dobrou dopravní dostupnost
  • Pracovní dobu PO - PÁ na 1 směnu (8 hod. směna)
  • Závodní stravování, stravenky v hodnotě 70 Kč
  • Přátelské pracovní prostředí, rodinnou atmosféru
  • Vlastní pracoviště, klidnou výrobu
  • Stabilní pracovní místo, dlouhodobou spolupráci
  • Přijímáme i šikovné absolventy z oboru
  • Zázemí české strojírenské společnosti

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Podmínkou je výuční list v oboru Lakýrník nebo praxe na této pozici
  • Zkušenosti se strukturovaným lakováním
  • Samostatnost

Česká strojírenská společnost, která se specializuje na obrábění kovů a výrobu mikroskopů.