Operátor/ka drobné montáže – nástupní mzda 19-20 000 Kč

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • práce ve vlastním pracovním úseku
  • montáž výrobků, navíjení cívek, vizuální kontrola
  • pravidelná pracovní doba od PO do PÁ

Nabízené podmínky

  • práce na HPP, stabilní pracovní místo
  • nástupní plat 19 000 - 20 000 Kč + zákonné příplatky
  • závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • vlastní sada pracovního oblečení
  • příjemné, čisté a tiché pracoviště
  • doprava zdarma přímo k firmě
  • místo výkonu práce CTPark Modřice
  • nástup možný ihned nebo po domluvě

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • chuť do práce, manuální zručnost
  • ochota pracovat na 3 směny (pondělí - pátek)
  • zkušenosti ve výrobě výhodou

Britská společnost působící v automobilovém průmyslu od počátku 20. století.