Mzdový/á účetní

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Účetnictví a finanční služby
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Baví vás práce ve mzdovém účetnictví? Chcete kariérně růst? Pro mezinárodní konzultační IT společnost hledáme zkušeného kandidáta na pozici Mzdový/á účetní.

Náplní vaší práce a klíčovými zodpovědnostmi bude:

  • Zajištění kompletní mzdové agendy pro cca 100 zaměstnanců (vyhotovení všech zákonných či požadovaných potvrzení pro zaměstnance)
  • Komunikace se státními institucemi (odesílání přihlášek/odhlášek na OSSZ a ZP, účast na kontrolách příslušných úřadů aj.)
  • Pravidelná komunikace se zaměstnanci společnosti, související s vedením jejich mzdové agendy (česky, anglicky)
  • Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění
  • Správa soudních exekucí
  • Koordinace s personálním oddělením
  • Orientace v aktuální legislativě
  • Práce se systémem Nugget SW

Nabízené podmínky

Na co se můžete těšit?

  • Práci ve stabilní přátelské atmosféře
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích v centru Prahy
  • Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • Odborná školení, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook a telefon
  • MultiSport karta, stravenky, vstupenky do ZOO a Botanické zahrady
  • Pravidelné společenské akce pro rozvoj i zábavu

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Co budete na této pozici potřebovat?

  • Praxe ve mzdovém účetnictví minimálně 2 roky
  • Orientace v platné legislativě (Zákoník práce, CAS aj.)
  • Angličtina na komunikativní úrovni (ústní i písemná komunikace s cizinci)
  • Výhodou znalost programu Nugget SW
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Schopnost pracovat v týmu, přesnost a diskrétnost

Přední česká společnost, která poskytuje služby v oblasti BI/DWH a Big Data.