Operátor výroby (Mercedes, BMW) – 21-25 000 Kč + příplatky

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Obsluha výrobního stroje
  • Doplňování materiálu
  • Odebírání hotových výrobků

Nabízené podmínky

  • HPP u stabilní mezinárodní společnosti
  • Nástupní mzdu 20 500 + příplatky
  • Po zapracování až 25 000 Kč + příplatky
  • Mimořádná odměna - 13. plat
  • Až 4 dny dovolené navíc
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Stravenky, zvýhodněné obědy na pracovišti
  • Zážitkové akce pro zaměstnance během celého roku
  • Příležitost k profesnímu růstu v rámci společnosti
  • Dopravu zdarma z centra Brna přímo k firmě
  • Pracoviště Brno - Modřice
  • Nástup možný ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci
  • Praxe ve výrobě či jiné manuální práci výhodou
  • Ochota pracovat na 12 h směny (nepřetržitý provoz)

Irská společnost zabývající se lisováním plastů především pro automobilový průmysl.