Operátor/ka pro vizuální kontrolu – až 19 000 Kč + benefity

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Asistent

Náplň práce

  • Vizuální kontrola výrobků
  • Vážení a balení do krabic
  • Zapisování do formuláře

Nabízené podmínky

  • Stabilní zaměstnání u úspěšné britské společnosti
  • HPP, možnost práce také na částečný úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení dle Vašich schopností
  • Nadstandartní příplatky za práci o víkendu
  • Po zkušební době navíc bonus 5000 Kč
  • 3 dny dovolené navíc
  • 90 Kč stravenky
  • Pro mimobrněnské pracovníky příspěvek na dojíždění
  • Očkování proti chřipce
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Příležitost k profesnímu růstu v rámci společnosti
  • Pracoviště: Brno - Slatina
  • Nástup možný ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Dobrý zrak (dioptrie nevadí, ostatní oční vady ano)
  • Ochota pracovat na 12h směny
  • Pečlivost, přesnost, zodpovědnost

Úspěšná mezinárodní společnost, která vyrábí plastové díly především pro zdravotnictví, optiku a automobilový průmysl.