Řidič retraku

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Logistika a doprava, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista
  • Kontaktní osoba:
  • Lucie Hrdá
  • 420727930099
  • hrda@syn.cz

Náplň práce

Pro výrobní společnost, která nejen že vyrábí, ale i distribuuje nealkoholické nápoje a značkové bramborové chipsy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič retraku.

  • Příprava objednávek
  • Práce se skenerem
  • Označování objednávek/balíků
  • Kontrola objednávek, výrobků
  • Manipulace se zbožím s využitím retraku - až do výšky 11,5 m
  • Kompletní příprava balíků k expedici
  • Expedice

Nabízené podmínky

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení + variabilní složka
  • Benefity: 25 dní dovolené, dotované obědy v kantýně, příspěvek na dopravu, kafetérie 5000,-/rok, příspěvek na životní a úrazové pojištění, slevy až 80% na produkty společnosti, výhodný firemní mobilní tarif, firemní akce, vzdělávací akce, školení
  • Proplácení přesčasů
  • Pracovní doba: 6-14, 14-22, 22-6 bez víkendů a státních svátků
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Kolbenova, Praha 9

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Řidičský průkaz na VZV (5 tun)
  • Praxe s retrakem alespoň 6 měsíců
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Ochota pracovat na třísměnný provoz
  • Zkušenosti se systémem SAP WMS (Warehouse Management System) výhodou

Mezinárodní výrobce a distributor nealkoholických nápojů a potravin.