Řidiči retraku v Belgii – dlouhodobá spolupráce

Informace o nabídce

  • Lokalita: Belgie
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista
  • Kontaktní osoba:
  • Veronika Pušová
  • +420 725 519 328
  • pusova@syn.cz

Náplň práce

Za prací do kosmopolitní Belgie. Pro sklady zavedeného e-shopu hledáme vhodné uchazeče na pozici Řidiče retraku.

  • Příprava objednávek
  • Práce se skenerem
  • Označování objednávek/ balíků
  • Kontrola objednávek, výrobků (oblečení)
  • Manipulace se zbožím (s využitím retraku, VZV nebo elektrického paletového vozíku) - nad 10m
  • Kompletní příprava balíků k expedici
  • Expedice

Nabízené podmínky

  • Zprostředkování práce bez poplatků
  • Možnost proplácených přesčasů
  • Plat: 11,69 €/hod.
  • Týdenní vyplácení mzdy
  • Zajištění ubytování – cca 140€ týdně
  • Svozy z místa ubytování do místa výkonu práce
  • Místo výkonu: Belgie – Gent, Antwerpy
  • Pomoc při zajištění dopravy na místo
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Dlouhodobá spolupráce

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe ve skladu min. ½ roku podmínkou
  • Praxe s retrakem min. ½ roku podmínkou, VZV výhodou
  • Ochota pracovat přesčas
  • Zodpovědnost, organizovanost, zručnost, preciznost, odolnost
  • Flexibilita
  • Dobrá fyzická kondice
  • Platný certifikát VZV/ retraku podmínkou
  • Vlastní automobil výhodou

Naším klientem je společnost provozující sklady zavedeného e-shopu.