Skladník, řidič VZV pro logistickou společnost – až 23.000 Kč

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Logistika a doprava
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Česká logistická společnost poptává šikovného pracovníka na pozici Skladníka s následující náplní práce:

  • Práce ve skladu, starost o chod skladu
  • Převážení materiálu, doplňování zboží
  • Naskladňování a zaskladňování materiálu
  • Kompletace zboží a příprava k expedici
  • Ovládání VZV

Nabízené podmínky

  • Pracoviště v Brně - Šlapanicích
  • Dobrá dopravní dostupnost (z centra Brna přímou linkou)
  • Pravidelná pracovní doba od PO do PÁ
  • Zajímavý plat 21. - 23.000 Kč/měsíčně
  • Základní mzda ve výši 17. - 18.500 Kč
  • Osobní ohodnocení až 3.000 Kč, docházkový bonus 1.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Nadstandardní příplatky (přesčasy 25 %, noční 30 %, sobota 50 %, neděle 100 %)
  • Stabilní práce na HPP, dlouhodobá spolupráce
  • Zázemí perspektivní české logistické společnosti

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Zkušenosti s řízením VZV podmínkou
  • Praxi ve skladu min. 1 rok
  • Zkušenosti s ručním skenerem a retrackem výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • Vhodná práce i pro ženy

Česká logistická společnost poskytující komplexní služby v oblasti přepravy, logistiky a celního řízení.