Skladníkem v Belgii – dlouhodobá spolupráce

Informace o nabídce

  • Lokalita: Belgie
  • Sektor: Logistika a doprava, Výroba a průmysl
  • Level pozice: Nižší management
  • Plat: 12,42 €/hod

Náplň práce

Za prací do kosmopolitní Belgie. Pro sklad zavedeného e-shopu, v belgických Antwerpách, hledáme vhodné uchazeče na pozici Pracovník skladu/ Picker.

  • Manipulace se zbožím
  • Kompletní příprava balíků k expedici
  • Skenování
  • Expedice

Nabízené podmínky

  • Zprostředkování práce bez poplatků
  • Práci 37,5 hodin týdně
  • Plat: 12,42 €/hod.
  • Zajištění ubytování – menší zařízené byty (140 € týdně)
  • Svozy z místa ubytování do místa výkonu práce - 4€ (2-3 € proplácí zaměstnavatel)
  • Možnost voucherů na stravování – 2,91 €
  • V případě vzájemné spokojenosti (zaměstnavatel x zaměstnanec) možnost dlouhodobé spolupráce
  • Místo výkonu práce: Belgie – Antwerpy
  • Nástup možný ihned

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe ve skladu PODMÍNKOU
  • Délka spolupráce min. 6-8 měsíců PODMÍNKOU
  • Ochota pracovat přesčas
  • Zodpovědnost, organizovanost, zručnost, preciznost, odolnost, flexibilita
  • Dobrá fyzická kondice
  • Nástup IHNED

Naším klientem je společnost, která provozuje zavedené e-shopy.