Směnový mistr do lakovny – Strojírenství, Brno

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Nižší management

Náplň práce

  • Spolupráce při plánování výroby
  • Přidělování práce kolegům a personální obsazování na pracovištích
  • Zodpovědnost za kontrolu a dodržování procesů
  • Dohled na udržování pořádku a bezpečnosti práce
  • Zajišťování školení pracovníků, vedení docházek, plánová směn, motivace apod.
  • Ve třísměnném provozu

Nabízené podmínky

  • Zázemí perspektivní nadnárodní strojírenské společnosti
  • Pracoviště CTPark Modřice (cca 10 min od Brna neplacenou linkou)
  • Zajímavé finanční ohodnocení: 30 – 34.000 Kč
  • Po zkušební době zvýšení platu
  • Nadstandardní zákonné příplatky (noční směna 20%, víkend 50%, …)
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jiné zaměstnanecké benefity
  • Stabilní práci na HPP, možnost nástupu ihned

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy přes tlačítko ODPOVĚDĚT.

Těšíme se na Vaše reakce.
Veškeré informace předané Synergie jsou přísně důvěrné.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společností Synergie, s.r.o., IČO 45808139 a Synergie Temporary Help, s.r.o., IČO 267 118 34 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou). Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to jen po předchozí domluvě.

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenství
  • Zkušenosti s vedením týmu min. 12 lidí ve výrobní firmě
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Zkušenosti z mokré lakovny velkou výhodou
  • Samostatnost, schopnost motivovat zaměstnance
  • Organizační a komunikační dovednosti

Dynamická mezinárodní rakousko-německá strojírenská společnost