Strojní/Elektroúdržbář – Brno, 1 směna!

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Výroba a průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Operativní opravy strojů a zařízení ve výrobě
  • Údržba NC i CNC strojů
  • Všeobecná údržba v rámci budovy a jejího vybavení
  • Zajišťování servisu a oprav u dodavatelů
  • Práce v jednosměnném provozu (6 - 14:30hod.)

Nabízené podmínky

  • Zázemí prosperující výrobní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení: 25. - 26.000 Kč/měsíčně dle zkušeností
  • Závodní stravování, 25dní dovolené
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Přátelské pracovní prostředí, společenské akce
  • Místo práce Brno – Slatina (velmi dobrá dostupnost)

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici údržbáře alespoň 3 roky
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb, v platném znění
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Znalost výkresové dokumentace – strojní i elektro
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou sportovních a dětských hřišť.