Údržbář CNC strojů, Brno – až 34.000Kč

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Řemeslné a manuální práce
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

  • Opravy a údržba CNC strojů, slaboproudých a silnoproudých zařízení
  • Všeobecná údržba v rámci budovy a jejího vybavení
  • Zajišťování servisu a oprav u dodavatelů
  • Práce v jednosměnném, po zaučení dvousměnném provozu

Nabízené podmínky

  • Zázemí zahraniční strojírenské společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení: 30. - 34.000 Kč/měsíčně dle zkušeností
  • Závodní stravování i stravenky, 25 dní dovolené
  • Nadstandardní zákonné příplatky
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy
  • Místo práce Brno – Heršpice (velmi dobrá dostupnost)

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici údržbáře alespoň 3 roky
  • Zkušenost s opravami CNC strojů velkou výhodou
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb, v platném znění, §6
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Znalost výkresové dokumentace – strojní i elektro
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou převodovek zejména pro oblast dopravy.