Vývojář C#, .NET

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: IT a Telekomunikace
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Hledáte práci v přátelském prostředí, s možností rozvoje a mentoringu od zkušených kolegů? Ovládáte .NET a ani SQL Vám není cizí? Vítáte práci v týmu? Pokud jste odpověděli alespoň dvakrát ano, tak pravděpodobně hledáme Vás!

  • Tvorba ucelených webových aplikací nad DB MS SQL /Oracle
  • Samostatná vývojářská práce v rámci týmů

Nabízené podmínky

  • Pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Kurzy AJ
  • Penzijní připojištění
  • Pracovní výročí
  • Možnost dalšího vzdělávání (školení, certifikace)
  • Práci na plný úvazek – pracovní smlouva/IČO
  • 3 dny Sick days
  • Stravenky
  • Výhodný program SIM karet
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • Znalost programování C#, .NET (na seniorní i juniorní úrovni)
  • Základní programování/dotazování SQL server
  • Zkušenosti s vývojem a implementací agendových informačních systémů výhodou

Společnost je vedoucím dodavatelem IT služeb ve střední a východní Evropě. Hlavní činností společnosti je vývoj a implementace IT řešení, procesů, systémů a IT poradenství.