Lenka Srchová

Team Leader

Krátce o mně

Vystudovala jsem obor Management na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské-Technické univerzitě v Ostravě. Šest let jsem působila jako Senior Project Manager u mezinárodní společnosti působící v oblasti organizování, realizace konferencí a seminářů. Součástí Synergie týmu jsem od r. 2015, svoji kariéru zde jsem začala na pozici Researcher, poté jsem se věnovala náboru na marketingové a obchodní pozice jako HR Consultant. Od ledna 2017 jsem Team Leaderem týmu Sales & Marketing a Production & Engineering, zodpovídám za celkový výkon, aktivity týmu i svěřených jednotlivců.

Můj běžný den v práci vypadá nějak takto…

Každý den se věnuji různým prioritám v rámci svěřených projektů, komunikaci s klienty a kandidáty. Kromě aktivního náboru a Executive Search projektů se věnuji vedení a motivaci svěřeného týmu, přípravě interních tréninků a prezentaci společnosti na různých odborných eventech.

Co mám na své práci skutečně ráda?

Líbí se mi proaktivita, různorodost a dynamičnost recruitmentu. Baví mě měnit lidem budoucnost, posouvat je v jejich kariéře dopředu, dělat je šťastnějšími, plnit jim jejich kariérní sny. Každý den je jiný, často plný adrenalinových zážitků.

Můj volný čas

Pravidelně čerpám novou energii při cestování po Evropě,  při procházkách po Praze a okolí. Jindy zase vyrážím do své rodné vísky na Moravě. Pravidelnou dávku relaxu získávám na in-linech, při joggingu, tenisu a beach volejbalu (nebojte, nevěnuju se všem sportům najednou ☺. Někdy jen tak posedím s přáteli nebo se zasměji u dobrého filmu či divadelního představení.

Jak o mně mluví kandidáti

  • quotation-icon

    Celkově akční, empatické a profesionální. Popis pozice i v předešlém telefonátu, profesionální empatický přístup, osobní rady pro mne.

  • quotation-icon

    Jasné, konkrétní, zacílené a detailní informace a definovaný další pracovní postup po uskutečněném interview - zkrátka profesionální přístup.