Naše hodnoty

 

Týmová práce a soudržnost je jedním z klíčových faktorů spojených s úspěchem. Věříme v dobře sehraný tým, ve kterém je  důvěra s otevřenou atmosférou,jasně definované cíle a role.

 

Odhodlání: vše děláme s rozhodností, nadšením a velkou dávkou energie. Pracujeme s vášní a odhodláním dosáhnout co největších úspěchů a vytyčených cílů. Jsme tým s neustále pulzující dynamikou, zároveň vytrvalý tváří v tvář překážkám a nečekaným situacím.

 

Kvalita: je známka naší poctivě odvedené práce. Disponujeme skvělým know-how,zkušenostmi a odbornými znalostmi. Máme výborný network a své práci rozumíme. Reagujeme včas, efektivně a zodpovědně. Vše, co děláme, je založeno na vytváření přidané hodnoty pro klienty i kandidáty.

 

Partnerský přístup: jsme hrdi na náš přátelský přístup ke kandidátům i klientům. Jednáme důstojně, s respektem a zdvořilostí. Pracujeme s čestností a transparentností. Říkáme, co děláme, a děláme, co říkáme.

Vize a Mise Synergie

 Synergie – první volba, ať už práci hledáte nebo nabízíte.

 

S využitím nejmodernějších nástrojů v oblasti lidských zdrojů hledáme, nacházíme a propojujeme nejvhodnější kandidáty s kariérními příležitostmi.