Agenturní zaměstnávání

Dočasná pracovní síla

Dočasná pracovní síla, nebo-li agenturní zaměstnávání, je velmi oblíbené v období letních brigád, dovolených, či velkých zakázek, které vyžadují pracovní síly pouze na omezenou dobu. Jde o flexibilní formu zajištění pracovníků, aniž by se stali trvalými zaměstnanci Vaší společnosti. Po celou dobu tak máte potřebný personál stále při ruce, díky čemuž se vyhnete přerušení výroby, nedodržení termínu realizované zakázky nebo neefektivního, rychlého najímání pracovních sil. Výhodu pocítíte i po stránce finančních nákladů a administrativy.

Podobnou formou flexibilního zaměstnávání je tzv. HR outsourcing. U této formy zaměstnávání se jedná o pronájem zaměstnanců, mnohdy i celých týmů, kteří budou administrativně patřit pod agenturu. Po stanoveném období si zaměstnance převedete administrativně pod sebe s tím, že minimalizujete náklady na trénink a prvotní zaučení. Tedy outsourcing má skutečný potenciál, aby se Vaše společnost stala adaptivní, chytřejší a výnosnější.

Jak postupujeme?

 • postaráme se o najmutí vhodných kandidátů ve velmi krátkém čase;
 • ušetříme Vám čas spojený s administrativou a náborovými procesy;
 • kompletní mzdová agenda a veškerá administrativa je naší starostí;
 • kandidátům poskytujeme pracovní poradenství;
 • jsme po celou dobu v nepřetržitém kontaktu. Důraz na oboustrannou zpětnou vazbu je pro nás velmi důležitý.

Mezi další služby, které vám můžeme nabídnout patří:

 • Payrolling – kompletně se postaráme o mzdovou administrativu Vámi vybraných pracovníků či oddělení.
 • Try and Hire – zaměstnáme uchazeče, kteří úspěšně prošli výběrovým řízením a po určité, předem dohodnuté, době si je Vaše společnost převede pod vlastní správu i administrativně. Cílem této služby je optimalizace nákladů pro firmy. Veškerou administrativu a komunikaci se zaměstnancem tak v průběhu i po skončení pracovního poměru řešíme za Vás.

Je tato služba to, co potřebujete?

Řekli o nás

 • quotation-icon

  Společnost Synergie pro nás vyhledává pracovníky do výroby, včetně specifických pozic jako jsou svářeči, brusiči apod. Jsme spokojeni s profesionálním přístupem a proklientskou péčí, a především s tím že nám dokáží prezentovat kvalitní uchazeče i v časech, kdy se kvalitní volní lidé na trhu práce hledají jen velmi těžko.

  Veronika PudilováRecruitment coordinator IFE-CR, a.s.
 • quotation-icon

  Na Synergie oceňuji především lidský a osobní přístup k našim potřebám. Z tohoto důvodu ji i nadále volíme, jako partnera pro personální zajištění našich administrativních pozic.

  David DrozdLogistika a provoz Legrand, s.r.o.
 • quotation-icon

  Synergie Temporary Help s.r.o. i s our long-term partner. We especially appreciate communication with the designated human resource professional, Vendula Pillichová which informs the candidates well about our company, type of work and the subsequent cooperation. We can therefore highly recommend her.

  Petra ChmelařováHR Manager, FERAMO METALUM INTERNATIONAL s r.o.

Case study: Automobilový průmysl a zdvojnásobení výroby

Středně velká britská společnost, která zpracovává plasty pro automobilový průmysl chtěla zdvojnásobit výrobu, zavést odpolední směnu a personálně doobsadit celou výrobní halu.

Šlo o širokou škálu pozic od provozního ředitele či manažera, až po montážníky, skladníky a obráběče s možností okamžitého nástupu. Současně s tím společnost poptala i kontinuální poradenství a pomoc v následujících oblastech: obecný přehled o situaci na trhu, mzdy a benefity, nábor a pronájem agenturních zaměstnanců.

Potenciální zaměstnance a agenturní pracovníky jsme vyhledávali pomocí inzerce, vlastní databáze, externích zdrojů, doporučení a sociálních sítí. Kandidáti na obě zásadní manažerské pozice získali nabídku zaměstnání pouhých 13 dní poté, co jsme je poprvé kontaktovali. U nižších výrobních pozic jsme do 14 dnů pokryli přes 75% pozic. S klientem stále spolupracujeme a nadále se staráme nejen o jeho spokojenost, ale i o spokojenost jednotlivých kandidátů.

Rádi Vám připravíme cenovou nabídku k službě Agenturní zaměstnávání. Vyplňte náš kontaktní formulář:

 • Vložte prosím hodnotu větší nebo rovnou k 1.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Proč si vybrat Synergie?

V Synergie jsme přesvědčeni, že slušnost, péče a servis patří neodmyslitelně k naší práci.
DNA naší společnosti je tým konzultantů, kteří dokonale znají pracovní trh, mají zkušenosti z oboru a hlubokou praxi.