Vaše kariéra v Synergie

Stále hledáme nové talenty do našeho týmu. Nejde nám ani tak o mnohaleté zkušenosti, zajímá nás zapálenost, odhodlání a nadšení. Chuť pracovat s lidmi je naprostou samozřejmostí. Vždyť o čem jiném špičkové HR je?

Jsme tým, parta fajn lidí, kteří milují svou práci a vážíme si jeden druhého. Rádi vás naučíme vše potřebné a přivítáme vás mezi sebou s nadšením a pomocnou rukou.

Pošlete nám svůj životopis!

Váháte? Přečtěte si, co o své práci píší vaši budoucí kolegové, ale i ti, kteří již posunuli svoji kariéru jiným směrem.

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Lovec talentů – nastartuj kariéru v náboru

Baví tě komunikace s lidmi, nové výzvy a vyhledávání na internetu? Nevzdáváš se a rád hledáš nové cesty k dosažení cíle? Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Staň se členem našeho týmu a nastartuj svoji kariéru jako Researcher.

Mám zájem!

Research Consultant – technický nebo netechnický tým

Nemusíš mít „dlouholetou praxi v oboru,“ aby nás tvůj profil zaujal. Jsi kreativní, energický člověk, umíš komunikovat a nebojíš se nových výzev? Je oblast lidských zdrojů a recruitment to, co tě opravdu zajímá?

Mám zájem!

Prostor pro kreativitu a inovaci

 • quotation-icon

  Synergie mi dává prostor realizovat se. Dalším velkým přínosem jsou lidé. Kamarádi, kolegové, u kterých máte jistotu, že jdou s Vámi nikdy ne proti Vám.

  Lenka NejedláMarketing Specialist
 • quotation-icon

  Cením si prostoru na realizaci svých nápadů. Na současné pozici dokážu propojit zkušenost s recruitmenton a marketingové myšlení, a tak posouvat náš tým dopředu.

  Barbara KotlárováCustomer Experience Manager CZ & SK
 • quotation-icon

  Práce v Synergie mi dává hodně. Neustále se posouvám dopředu, lidsky i profesně.

  Michaela HalandováFinancial Specialist
 • quotation-icon

  Miluji výzvy, kde mohu uplatnit kreativitu. Nic není nemožné!!! Mé heslo, kterým se řídím a kterému mě naučil sám život, především ten v Synergie.

  Kateřina KratochvíleOffice Manager

Inspirativní prostředí

 • quotation-icon

  Každý den komunikuji s mnoha zajímavými lidmi, kteří mě skutečně inspirují.

  Klára HnátováResearch Consultant
 • quotation-icon

  Baví mě obsazování pozic z oblasti marketingu a obchodu. Líbí se mi proaktivita, různorodost a dynamičnost recruitmentu.

  Lenka SrchováHR Consultant
 • quotation-icon

  Bude to znít, jako velké klišé, ale práce s lidmi je opravdu to, oč mi jde a co mě vnitřně nutí dělat právě v HR. Je to inspirující oblast, zvlášť pokud mohu být nablízku kandidátům při jejich další životní cestě.

  Veronika PušováRecruitment Assistant
 • quotation-icon

  Baví mě posouvat lidi kupředu v jejich kariéře. Jako researcher consultant pro IT/Engineering se neustále setkávám s novými technologiemi a to mě baví.

  Veronika ParákováResearch Konzultant
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).