Vaše kariéra v Synergie

Stále hledáme nové talenty do našeho týmu. Nejde nám ani tak o mnohaleté zkušenosti, zajímá nás zapálenost, odhodlání a nadšení. Chuť pracovat s lidmi je naprostou samozřejmostí. Vždyť o čem jiném špičkové HR je?

Jsme tým, parta fajn lidí, kteří milují svou práci a vážíme si jeden druhého. Rádi vás naučíme vše potřebné a přivítáme vás mezi sebou s nadšením a pomocnou rukou.

Náš tým a každý jedinec je ztotožněn a vnitřně sladěn s hodnotami a cíli Synergie, vizí i misí zároveň. Je dobré znát naše hodnoty dříve, než se rozhodnete pro  nás a s námi pracovat.

Pošlete nám svůj životopis!

Váháte? Přečtěte si, co o své práci píší vaši budoucí kolegové, ale i ti, kteří již posunuli svoji kariéru jiným směrem.

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Lovec talentů – nastartuj kariéru v náboru

Baví tě komunikace s lidmi, nové výzvy a vyhledávání na internetu? Nevzdáváš se a rád hledáš nové cesty k dosažení cíle? Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Staň se členem našeho týmu a nastartuj svoji kariéru jako Researcher.

Mám zájem!

Research Consultant – technický nebo netechnický tým

Nemusíš mít „dlouholetou praxi v oboru,“ aby nás tvůj profil zaujal. Jsi kreativní, energický člověk, umíš komunikovat a nebojíš se nových výzev? Je oblast lidských zdrojů a recruitment to, co tě opravdu zajímá?

Mám zájem!

Business Development Manager – HR služby

Do našeho Synergie týmu hledáme zkušeného Business Development Specialistu, který bude s nadšením vyhledávat obchodní příležitosti pro naše dvě divize – Permanent Placement a Temporary Staffing. Rozvíjet a budovat vztahy s klienty. Přicházet s novými nápady, kudy bychom se mohli ubírat.

Mám zájem!

Recruitment Consultant se specializací na finanční pozice

Právě hledáme do našeho Synergie týmu zkušeného Recruitment Konzultanta. Chcete i nadále rozvíjet své profesní zkušenosti v náboru? Baví Vás obsazovat finanční pozice a máte zájem na denní bázi plnit požadavky a očekávání klientů? Mluvíte plynule anglicky? Pokud ano, rádi s vámi prodiskutujeme bližší detaily o pozici, naší společnosti a našem týmu.

Mám zájem!

Senior Recruitment Consultant/Team Leader – IT pozice

Do našeho Synergie týmu hledáme Senior Recruitment Konzultanta/Team Leadera se zaměřením na IT pozice.
Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu.

Mám zájem!

Prostor pro kreativitu a inovaci

 • quotation-icon

  Práce tady mě baví, užívám si to každý den. Je tu výborná atmosféra, to až jdete smíchy do kolen a jste tam třeba půl dne:-)  samozřejmě jsou dny, které nejsou zcela růžové, ale tomu se říká život, myslím:-) Všichni si tu navzájem pomáháme, jednáme spolu narovinu. Když někdo chybuje, není pranýřován, naopak snažíme se z chyb poučit všichni. Co se mi líbí nejvíce je, že se nebojíme, máme odvahu a umíme pořádně zabrat.

  Lenka NejedláMarketing Manager
 • quotation-icon

  Práce v Synergie mi dává možnost kariérně i osobnostně růst. Navíc se každý den setkávám se zajímavými lidmi, kteří mě často inspirují.

  Michaela KokrmentováHR Consultant
 • quotation-icon

  Cením si prostoru na realizaci svých nápadů. Na současné pozici dokážu propojit zkušenost s recruitmenton a marketingové myšlení, a tak posouvat náš tým dopředu.

  Barbara OstrochovskáCustomer Experience Manager CZ & SK
 • quotation-icon

  Práce v Synergie mi dává hodně. Neustále se posouvám dopředu, lidsky i profesně.

  Michaela HalandováFinancial Specialist

Inspirativní prostředí

 • quotation-icon

  Často ráno brzy vstanu a těším se až začnu pracovat. Pokud se chcete zeptat, jestli beru nějaké drogy, tak vůbec nic 😊

  Lucia KočišováHR Consultant
 • quotation-icon

  Na Synergie oceňuji velmi přátelské prostředí, a to že se každý den můžu učit novým věcem, které mě posouvají dále.

  Veronika KrausováFinancial Assistant
 • quotation-icon

  Práci v Synergii beru jako příležitost, kterou si na navíc velmi užívám. Studium a práci je občas obtížné skloubit, tady mi ale vycházejí vstříc.

   

  Ilona VozákováAsistentka
 • quotation-icon

  Bude to znít, jako velké klišé, ale práce s lidmi je opravdu to, oč mi jde a co mě vnitřně nutí dělat právě v HR. Je to inspirující oblast, zvlášť pokud mohu být nablízku kandidátům při jejich další životní cestě.

  Veronika PušováHR Consultant
 • quotation-icon

  Baví mě obsazování pozic z oblasti marketingu a obchodu. Líbí se mi proaktivita, různorodost a dynamičnost recruitmentu.

  Lenka SrchováHR Consultant
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).