Vaše kariéra v Synergie

Stále hledáme nové talenty do našeho týmu. Nejde nám ani tak o mnohaleté zkušenosti, zajímá nás zapálenost, odhodlání a nadšení. Chuť pracovat s lidmi je naprostou samozřejmostí. Vždyť o čem jiném špičkové HR je?

Jsme tým, parta fajn lidí, kteří milují svou práci a vážíme si jeden druhého. Rádi vás naučíme vše potřebné a přivítáme vás mezi sebou s nadšením a pomocnou rukou.

Pošlete nám svůj životopis!

Váháte? Přečtěte si, co o své práci píší vaši budoucí kolegové, ale i ti, kteří již posunuli svoji kariéru jiným směrem.

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

Researcher – nastartuj svoji kariéru v HR

Láká Tě svět HR? Chceš pestrou práci, která Ti každý den přinese něco nového? Neváhej a přidej se k nám! Právě teď hledáme experta na hledání talentů do našeho týmu Sales & Marketing.

Mám zájem!

IT Researcher - skvělá příležitost začít s IT recruitmentem

Pojďte se podílet na největší výzvě současného trhu práce. Nábor IT je sice náročná věc, ale náš kolektiv je ten nejpohodovější, co si můžete přát. Máme skvělou pracovní kulturu, sdílíme znalosti a zkušenosti. Navzájem se podporujeme a jeden od druhého se učíme a posouváme se vpřed.

Mám zájem!

Recruitment Consultant – Finance & Banking

Přejete si práci v týmu, kde mezi hlavní hodnoty patří fair play, skvělé zázemí, nekonečný prostor pro tvořivost, vlastní názor a úspěchy? To vše vám nabízí Synergie.
Pozice Recruiter Consultant pro oblast financí a bankovnictví, je právě otevřena a je to dobrá příležitost získat skvělou práci.

Mám zájem!

Prostor pro kreativitu a inovaci

 • quotation-icon

  Synergie mi dává prostor realizovat se. Dalším velkým přínosem jsou lidé. Kamarádi, kolegové, u kterých máte jistotu, že jdou s Vámi nikdy ne proti Vám.

  Lenka NejedláMarketing Specialist
 • quotation-icon

  Cením si prostoru na realizaci svých nápadů. Na současné pozici dokážu propojit zkušenost s recruitmenton a marketingové myšlení, a tak posouvat náš tým dopředu.

  Barbara KotlárováCustomer Experience Manager CZ & SK
 • quotation-icon

  Práce v Synergie mi dává hodně. Neustále se posouvám dopředu, lidsky i profesně.

  Michaela HalandováFinancial Specialist
 • quotation-icon

  Miluji výzvy, kde mohu uplatnit kreativitu. Nic není nemožné!!! Mé heslo, kterým se řídím a kterému mě naučil sám život, především ten v Synergie.

  Kateřina KratochvíleOffice Manager

Inspirativní prostředí

 • quotation-icon

  Každý den komunikuji s mnoha zajímavými lidmi, kteří mě skutečně inspirují.

  Klára HnátováResearch Consultant
 • quotation-icon

  Baví mě obsazování pozic z oblasti marketingu a obchodu. Líbí se mi proaktivita, různorodost a dynamičnost recruitmentu.

  Lenka SrchováHR Consultant
 • quotation-icon

  Bude to znít, jako velké klišé, ale práce s lidmi je opravdu to, oč mi jde a co mě vnitřně nutí dělat právě v HR. Je to inspirující oblast, zvlášť pokud mohu být nablízku kandidátům při jejich další životní cestě.

  Veronika PušováRecruitment Assistant
 • quotation-icon

  Baví mě posouvat lidi kupředu v jejich kariéře. Jako researcher consultant pro IT/Engineering se neustále setkávám s novými technologiemi a to mě baví.

  Veronika ParákováResearch Konzultant
Zajímá Vás, s kým byste v Synergie spolupracoval/a? Podívejte se, kdo u nás pracuje (Náš tým).