SYNERGIE má nové webové stránky

Po více než půlroční práci hrdě oznamujeme, že jsme na adrese www.new-synergie-recruitment.cz spustili novou webovou prezentaci SYNERGIE. Nové webové stránky Vás provedou naší prací snáz a důkladněji, seznámí Vás s kompletním týmem pražské i brněnské pobočky, dají návštěvníkům tipy a rady k vysněné kariéře, vysvětlí pojmy a detailněji popíší služby, které nabízíme.

Naší motivací pro kompletní redesign webových stránek byla především optimalizace zobrazování stránek na mobilních zařízení a snadnější orientace uživatelů na stránkách. Jednoduše řečeno, chceme jít s trendy a tak si původní stránky žádaly své.

Velkou novinkou a nedílnou součástí webu se stává blog, na který budou pravidelně přispívat naši profesionální konzultanti, lovci hlav i marketéři – mix profesionálů, kteří zajistí hodnotný a poutavý obsah.

Následující týdny budou patřit ustavičné kontrole webu, textů a kontrole odkazů, případné chyby či nedokonalosti, které se na novém webu mohou i přes provedené kontroly objevit, nám můžete hlásit na mailu: synergie@syn.cz

Nechť se Vám naše nové Synergie stránky líbí a jsou Vám ku prospěchu!

Autor: Lenka Nejedlá, Marketing Specialist