V Synergie proběhlo Assessment centrum

1. listopadu se v pražské kanceláři Synergie konalo Assessment centrum na pozice Research Consultantů. Ač je Assessment centrum hodně obávanou částí všech kandidátů, výběr nových kolegů do týmu Synergie je pro nás klíčový. Proto využíváme právě formu AC, která nám umožní poznat kandidáty lépe a více zblízka, než při několika hodinových osobních interview.

AC v Synergie mají na starosti dvě velmi zkušené Team Leaderky: Lenka Srchová a Stefanie Nestaval. Obě mají dlouholeté zkušenosti s vedením a oragnizováním těchto výběrových řízení i pro klienty.

Co je v AC důležité?

Jde v podstatě o hry, během nichž sledujeme, jak se projevujete, jak komunikujete s ostatními, jak si umíte zorganizovat práci, jak přemýšlíte a vliv má i to, jak na nás působíte a jaká je vaše motivace vysvětluje Lenka Srchová a dodává, že velkou výhodou AC v prostorách firmy je, že účastníci mají šanci poznat prostředí kanceláře, více zaměstnanců firmy a „zažít“  pravou atmosféru firmy.

A co vám na závěr poradíme?

„Určitě buďte sami sebou. Nesnažte se chovat podle toho, jak to očekáváme my. Nejde nám ani tak o špičkovou odbornost, jde spíše o soulad s naší kulturou“ zní rada od Stephanie. Další rady a tipy najdete na našem blogu v článku o Asssessment centru.

Těšíme se, že vám v lednu představíme naše nové kolegy do pražského týmu Synergie.