SYNERGIE se stává národním hráčem v Austrálii a dále rozšiřuje svoje mezinárodní působení

SYNERGIE, 9. ledna 2019

Mr. Daniel AUGEREAU, Chairman of the Management Board, oznámil uzavření kontraktu o získání 100% australské společnosti ENTIRE RECRUITMENT prostřednictvím australské pobočky SYNACO GLOBAL RECRUITMENT.

Společnost ENTIRE RECRUITMENT založená v roce 2010 působí v oblasti agenturního zaměstnávání v těžebním průmyslu, logistice a stavebnictví, především v regionech Brisbane (Queensland) a Sydney (New South Wales). V roce 2018 vykázala celkový obrat ve výši zhruba 38 milionů milionů AUD (24 milionů Eur).

Spojením těchto dvou sítí SYNERGIE aktivně usiluje o mezinárodní rozvoj. Vytvořila prostor pro působení po celé Austrálii a obsluhu velkých národních klientů. Díky tomuto geografickému pokrytí plánuje SYNERGIE v roce 2019 dosáhnout obratu v Austrálii ve výši 100 milionů AUD (64 milionů EUR) prostřednictvím umístění 1000 agenturních zaměstnanců a nabídkou souvisejících odborných služeb.

Skupina SYNERGIE se podařilo získat schválení od čínských úřadů brzkého otevření čínské kanceláře v Qingdao (provincie Shandong), což společnosti umožňuje podporovat významné evropské klienty působící v této zemi.

Nadále pokračují jednání o nových lokalitách v Evropě.

Zprávu ke stažená (ENG) najdete tady: SYNERGIE NEWS
Pro další informace kontaktujte: Romana Granátová, MKTG Synergie CZ&SK granatova@syn.cz