Martin Huba se stal Managing Directorem nové struktury Synergie Czechia&Slovakia

1.1. 2019

Mgr. Martin Huba se stal Managing Directorem nové organizační struktury Synergie Czechia&Slovakia, která vznikla organizačním spojením personálně-poradenských společností Synergie (Česko) a Synergie Slovakia a jejich dceřiných společností Synergie Temporary Help.

Společným řízením a sjednocením procesů posílí Synergie Czechia&Slovakia pozici skupiny Synergie Group ve východní Evropě a poskytne svým klientům v obou zemích výkonnější podporu díky sdílení procesů, inovací a klientské best-practice. Spojení obou úspěšných společností vytvořilo optimální zázemí pro uvedení nové značky personálně-poradenských služeb skupiny Synergie Group ve východní Evropě. Inovativní brand S&You bude v České a Slovenské republice uveden na podzim tohoto roku.

Budoucím záměrem Synergie CzechiaSlovakia je stát se jedním z leaderů trhu personálně-poradenských služeb v regionu CEE.

Mgr. Martin Huba je od roku 2011 zaměstnancem Synergie Slovakia, kterou od roku 2015 řídí. V čele české Synergie vystřídal Ing. Martinu Klubicovou – Bourloton, která odchází do Synergie Group řídit novou značku S&You na mezinárodním trhu.

 

 

O Synergii:

Synergie Česká Republika působí na českém trhu již 25 let a je součástí Synergie Group, páté největší evropské společnosti poskytující personální poradenství a služby od roku 1969. V 16 zemích 3.700 zaměstnanců ze 710 poboček najde ročně na 70.000 kandidátům práci na trvalý úvazek.

V České Republice a na Slovensku se společnost orientuje na vyspělý průmyslový trh, finance, ICT a podpůrné sektory. Specializované týmy divize Permanent Placement se orientují na Head Hunting, Executive Search, Recruitment a Outsourcing náboru zaměstnanců (RPO). Divize Temporary Help poskytuje služby agenturního zaměstnávání operátorů, zaměstnanců administrativy, logistiky a služeb.

Synergie Česká Republika je členem Asociace poskytovatelů personálních služeb a Francouzsko-české obchodní komory. Veškeré procesy se řídí zlatými standardy personálních služeb a Etickým kodexem APPS. Je držitelem GOLD MEDAL v systému hodnocení společenské odpovědnosti EcoVadis.

www.synergie-recruitment.cz

www.synergie.sk

Pro další informace kotaktujte: Mgr. Romana Granátová, Marketing Synergie CZ&SK, granatova@syn.cz