Podpořte Lenku v projektu Ženy in Tech&Cyber

Lenka Srchová z naší pražské pobočky připojila svůj příběh k devíti dalším v krásném meznárodním projektu #WomaninTechandCyber, který podporuje zaměstnávání žen v  IT a technických profesích vůbec. Organizátorem projektu je QuBit konference.

Lenka a Lékaři bez hranic

Jaký příběh představuje Lenka: od loňského roku zastřešuje  nábor lidí pro právě budující Centrum IT sdílených služeb našeho váženého klienta Lékaři bez hranic (Médecins Sans Frontières – MSF SITS). Lenka v roli Divizní manažerky a její tým mají za úkol zajistit obsazení celé struktury od manažerských pozic po specialisty, a to jak IT tak i další podpůrné pozice. Spolu s týmem MSF nastavují parametry, popisy práce, porovnávají s realitou českého trhu práce a hledají lidi, kteří budou osobnostně sedět nejen do týmů MSF SITS, ale také do idey této organizace.

Celý Lenčin příběh si přečtěte na stránkách Linkedinu a pokud se vám zalíbí, podpořte ji prosím likem či komentářem: LINKEDIN – Women in Tech & Cyber (ENG) nebo na stránkách konference QuBit (CZE), jejímž jsme partnerem.

Samozřejmě podpořte také další dámy v této akci, které nejsou Lenky konkurentkami, protože nám všem jde o stejný cíl.

Nabídka pozic v IT shared service centre v Praze –  Lékaři bez hranic

Pokud vás zajímá aktuální nabídka pozic pro MSF SITS nebo víte o někom, koho byste pro práci v této prestižní organizaci doporučili, nahlédněte prosím na naši stránku Staňte se součástí mezinárodní organizace Lékaři bez hranic!

SYNERGIE partnerem QuBit konference

Konference QuBit Praha 2019 již šestým rokem propojuje východ a západ na trhu kybernetické bezpečnosti. Za posledních 5 let se společnost QuBit stala přední komunitou v oblasti kybernetické bezpečnosti v regionu střední a východní Evropy. Již 5 let vám přináší nejnovější cybersecurity novinky a cenné informace.Událost se koná 10. až 11. dubna v Praze a SYNERGIE Česko Slovensko se v letošním roce stala jejím hrdým partnerem.

Brzy se zde o naší účasti na konferenci dozvíte více. Pro další informace kontaktujte: Romana Granátová, SYNERGIE Senior Marketing Manager CZ&SK granatova@syn.cz