Volná židle ve vedení SYNERGIE!

My neseme odpovědnost za českou a slovenskou SYNERGIEs. Schází nám jeden člověk, který by se aktivně zapojil do strategického plánování rozvoje firmy, řízení provozu a výkonu a vedl divizi Temporary Staffing. Hledáme Divizního manažera pro Temporary Staffing pro Českou Republiku – tady najdete celou nabídku.

Rádi bychom vám představili naši firmu a tým, který čeká na nového partnera.

 

Martin Huba
Managing Director
SYNERGIE Czechia-Slovakia

Martin Huba

Na severu Francie, kde končí exportní cesty mnoha zámořských velmocí, vznikl zpracovatelský průmysl dovezených komodit, který rostl každým dnem: pracovní sílu bylo třeba sem agregovat, ale také ji řídit, distribuovat a na druhé straně zajistit lidem odpovídající podmínky a zacházení. Pan Daniel Augereau v roce 1969 založil jednu z prvních agentur „dočasného přidělení“, která se aktivně připojila k rozvoji ekonomiky ve Francii. Agentura s názvem SYNERGIE dnes slaví 50 let nepřetržitého provozu, z toho polovinu působí v České Republice. Dlouholeté zkušenosti a know-how zajišťují SYNERGIE Group schopnost produkovat meziroční růst nad úrovní trhu. Od začátku letošního roku česká SYNERGIE spojila síly se slovenskou a vznikla tak nová struktura, těžící z výhody sdílených procesů a s ambicí rozvoje dále do Východní Evropy. Potřebuji vedle sebe někoho, kdo bude sdílet moje nadšení pro rozvoj a růst SYNERGIE.

 

Mária Miškeová
HR Business Partner
SYNERGIE Czechia-Slovakia

Mária Miškeová

Struktura firmy má velký vliv na organizaci řízení, harmonizaci řídících pracovníků, zjednodušení procesů a zavádení změn. Naše efektivní česko-slovenská struktura je postavená na sdílení obslužných oddělení (marketing, HR, admin a CX), čímž je zajištěna kontinuaita a ekvalizace procesů a využití lokálních zkušeností na mezinárodní, česko slovenské úrovni. Tři pobočky – Praha, Brno, Bratislava – zahrnují 4 divize, po dvou v každé zemi. Každá země má jednoho šéfa divizie Permanent Placement a jednoho Temporary Help a ti podléhají přímo Managing Directorovi. Protože základní hodnotou v naší komunikaci je důvěra a otevřenost, mají všichni divizní lídři přímý vliv na události, které probíhají ve firmě, v jejich divizích. Takový přímý vliv sebou samozřejmě na druhé straně nese obrovskou odpovědnost za výsledky. Věříme, že je to nejefektivnější způsob řízení a hledáme kolegu, který je s náma připravený nést svůj díl odpovědnosti.

 

Romana Granátová
Marketing Manager
SYNERGIE Czechia – Slovakia

Marketing je disciplína, která vnáší do života firmy tu příjemnou, viditelnou, kreativní složku: reklamu, značku, obrázky. U nás v SYNERGII jsme silně orientovaní na digitální komunikaci, protože chápeme její význam v současném informačně orientovaném světě. Ale dáváme digitálu jen tu míru, kterou si myslíme, že mu náleží. My cítíme a ctíme, že za vším stojí především lidi. Spolupracujeme s team leadery, podporujeme všechny konzultanty v navazování kontaktů, v oslovování lidí, kteří jim pomohou s byznysem, spolupracujeme s důležitými organizacemi v obou zemích, připravujeme prostředí pro tvoření synergií. Marketing jsou ale i čísla, tak si dovolím uvést pár figur, na které jsme pyšní: 750 poboček ve světě, 4 100 zamstnanců, v 17 zemích, na 4 kontinentech.

 

Barbara Ostrochovská
Customer Experience Manager CZ & SK

SYNERGIE Czechia – Slovakia

SYNERGIE je velmi moderní firma. Protože jsme na trhu už dlouho, máme k dispozici obrovské množství dat a zkušeností. My je třídíme, vyhodnocujeme, nastavujeme podle nich procesy tak, aby optimálně vyhovovaly našim zákazníkům. Výsledky dáváme k dispozici týmům a interpretujeme je tak, aby se i oni sami dokázali posunout. Máloco se u nás děje náhodně, soustředíme se na vysokou efektivitu procesů a řídícím pracovníkům poskytujeme data potřebná k jejich správnému rozhodování. Nemáme problém se změnou, SYNERGIE je nastavená na neustálé zlepšování. Hledáme inovace uvnitř firmy, ale intenzívně se rozhlížíme po trhu a konkurenci. Každému z manažerů nabídneme tolik provozních čísel, kolik je schopen spočítat a použít.

 

 

Jaroslav Pavlisko
Division Manager Temporary Staffing & Payroll Outsourcing Slovakia
SYNERGIE Czechia – Slovakia

Divize Temporary Help na Slovensku momentálně zažívá rozvoj, který se snaží přesně držet toho, co se děje na trhu „blue collars“, modrých límečků: intenzifikace průmyslu automotive, logistiky a spedice, výroby plastů a dynamického rozvoje služeb a obslužných činností. Spojením české a slovenské Synergie došlo k otevření nových možností v dovozu pracovní síly přes hranice, vzájemná obsluha klientů, sdílení týmů. Já vedu bratislavský tým, velmi silně spolupracuji se zkušeným a velmi spolehlivým brněnským Branch Managerem, kde je situace ve strojírenství podobná tomu, co se děje u nás na Trnavsku nebo v ČR na Plzeňsku. Chybí mi člověk, se kterým bych plánoval právě ty smělé kroky k obsluze nadnárodních klientů, který by mi na české straně zajistil přesah mých služeb. Já jsem připraven mu stejnou spolupráci poskytnout na mé straně. Myslím, že spolu bychom mohli vytvořit pořádnou synergii.

Jestli si myslíte, že vy jste ten člověk, který by s námi měl pracovat na tvoření synergií – tady najdete celou nabídku.