Hledáme Team Leadery a Senior Consultanty do našeho týmu

Statistika říká, že pokud se jedné činnosti intenzivně věnujete alespoň deset let, stanete se mistrem ve svém oboru. V SYNERGIE se v oblasti HR pohybujeme půl století.

Mezinárodní know-how, dlouhodobé zkušenosti kolegů, moderní technologie a marketingová podpora. Toto jsou základní kameny pro Consultanty a Team Leadery, kteří nechtějí svou práci jen dělat, ale chtějí v ní být úspěšní.

Jsme nároční, ale každému zaměstnanci nabízíme dlouhodobý kariérní rozvoj a stabilitu lety prověřené firmy. Chceme, aby se pod naším vedením z konzultantů stali vysoce oceňovaní profesionálové na trhu recruitingu.

V České republice působíme již 25 let, mezi našimi klienty jsou ty nejlepší firmy, se kterými jsme si vybudovali respektované partnerství díky poskytování našich prémiových služeb.

Do nově uvedené prémiové značky S&you hledáme:

Senior Recruitment Consultanta/Headhuntera pro technické pozice

Co budete dělat?

• Obsazovat specializované a manažerské pozice.
• Starat se o klienty z řad významných českých i mezinárodních společností.
• Pohybovat se v oblastech jako automotive, logistika, strojírenství, stavebnictví, chemický průmysl,
energetika.

Více o pozici si můžete přečíst tady: https://1url.cz/LM9UJ

Senior Recruitment Consultanta/Team Leadera pro IT pozice

• Pečovat o klienty z řad renomovaných ICT firem.
• Vést vlastní konzultantský tým.
• Obsazovat specializované IT pozice.

Více o pozici si můžete přečíst tady: https://1url.cz/sM9UQ

Chcete se s námi setkat osobně? Navštivte nás na Mezinárodním Strojírenském Veletrhu v Brně. Od 7. do 11. října nás najdete ve Francouzském pavilonu u stánku č. 43.

Chci do S&you

Vyplňte prosím následující informace