Nabídka práce - Vyhledávání

Našli jsme pro Vás 90 aktuálních nabídek práce:

International Compliance & Regulatory Officer

Do you have an interesting in Intl compliance & regulatory topics? Do you desire a role which covers multiple markets & interface with colleague Internationally? If you are lawyer with focus in regulatory topics, particularly from strongly regulated sectors - then this may be a role to meet your ambitions.

Sales and Marketing Manager – pro síť grow shopů

Pro mezinárodního výrobce a distributora produktů pro pěstování rostlin hledáme komunikativního, otevřeného člověka, který rozumí marketingu i byznysu a má ideálně osobní zkušenosti anebo alespoň zájem o pěstitelství náročných rostlin. Tělem obchodník duší marketér nebo tělem marketér duší obchodník? Uvidíme. Rozumíte obchodu, myslíte strategicky a hovoříte plynule anglicky. Chcete se stát součástí expandujícího odvětví. Pak právě s vámi si můžeme blíže popovídat o pozici.

Samostatná účetní

Máte 3 roky praxe v účetnictví a jeho komplexní znalost? Máme pro vás jedinečnou nabídku. Staňte se součástí české firmy s příběhem, která expandovala z Česka do 11 zemí a její zaměstnanci jí neopouští. Ozvěte se nám a už jí nebudete chtít opustit ani vy.

Controller Real Estate

Právě obsazujeme pozici kontrolora pro oblast Real - estate. Příležitost pro někoho s Big 4 zkušeností nebo již praxi v kontrollingu. Společnost se pyšní minimální fluktuací, podporuje rozvoj svých zaměstnanců, pozice nabízí možnosti regionálního přesahu do budoucna. Jste-li zároveň proaktivní, komunikativní osobnost, rádi se s Vámi potkáme.

HR Manager_operations *great HR team*

Synergie recruitment Prague is looking for an experienced HR Manager with fluent English and a basic level of German ideally from West Bohemia or North-West Bohemia region. Our client, large T1 automotive supplier is open to hire candidates with experience from Retail, Logistics, FMCG, Pharmaceutical or General Manufacturing companies. This international company can offer you to manage and develop a great diverse HR team (up to 10 personnel).

IT Recruiter – obsazovaní IT pozic pro top společnosti

Do našeho Synergie týmu hledáme zkušeného Recruitment Konzultanta/Headhuntera se zaměřením na IT pozice. Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu. Aktuálně stojíte na křižovatce a přemýšlíte o novém profesním působišti? IT terminologie a komunikace s IT odborníky je vaší každodenní radostí? Pokud ano, ráda s vámi prodiskutuji bližší informace o našem týmu, preferencích a vašem očekávání. Synergie je společnost, která dává lidem prostor profesně se vzdělávat, kariérně růst a realizovat své nápady.