Nabídka práce - Vyhledávání

Našli jsme pro Vás 149 aktuálních nabídek práce:

Energy Broker CEE

For our client, a dynamic firm specializing in intermediary broking services for the professional wholesale global investment and energy community - we look for a young and dynamic person to join the Energy Trading Desk. If you have an interest to work in a fast paced and dynamic environment, plus have an interest in numbers/financials - this can be a great team to join!! ... Note, the role is open for EU nationals too...

Asistent náboru – technické i netechnické pozice

Právě stojíš na startovací čáře a přemýšlíš, jakým směrem zahájit svoji profesní dráhu? Uvažuješ o recruitmentu? Nábor na straně personální agentury nabízí spojení hned několika oblastí: * recruitment - použijme v dnešní době raději slovo headhunting, * marketing - ve formě psaní působivých inzerátů a příspěvků na sociálních sítích, * obchod - schopnost namotivovat kandidáta a prodat mu nabízenou pracovní pozici a společnost, * každodenní kreativita a inovativní přístup – což se prolíná napříč pracovními aktivitami. Do našeho hvězdného týmu Synergie se právě porozhlížíme po Asistentovi náboru, který nám pomůže nakopnout naší Technickou či Netechnickou divizi. Hledáme komunikativního, dynamického, pozitivně laděného parťáka se smyslem pro detail a orientací na výsledek. Jsi někdo, kdo nemá rád nudu a šeď a dáváš raději přednost každodenním výzvám a posouvání svých osobních hranic? Pokud ano, rádi se s tebou setkáme na Assessment Centru, který ti odhalí, jak vypadá naše náplň práce.

Operations Manager – Shared Service Centre

For an international e-commerce company, we are looking for an experienced Operations Manager who will be responsible for managing a team consisted of more than 100 people and direct leadership the operations team, supervising and developing team members performance and improving process.

General Manager/Business Director – Indonesia

Do you have the desire to work in the emerging part of the world - that is SE Asia? is you have a background in banking/financial services with experience in retail/consumer lending segment highly desired - then we have a role for you to lead a team responsible to build a new Fin Inst from the ground up. The location is Indonesia.