Nabídka práce - Vyhledávání

Našli jsme pro Vás 122 aktuálních nabídek práce:

Information Security Officer

You have a unique opportunity to be part of this implementation journey. As IT Security Officer you will have the overall accountability for assessing and addressing the impact of information security risks on the SITS service delivery and on support maturing the current information security impact of SITS on the wider MSF movements and stakeholders as per industry benchmarks and best practices. This role will report directly to the General director of MSF SITS.

Project Manager

You have a unique opportunity to be a part of this implementation journey. As a Project Manager, you will be responsible for coordinating and supporting all major activities and projects in the MSF SITS organization. The scope of activities will range from oversight, organization, and tracking of various activities assigned to respective individuals or teams all the way to full fledged implementation projects and change management. You will ensure that the activities are delivered according to a given methodology and on schedule. Majority of the activities and projects will be IT related. This role will also be responsible for capacity and demand planning in collaboration with MSF SITS management and financial analyst.

Public Relations / Communications Manager

You have a unique opportunity to be a part of this implementation journey. As a Public Relations and Communications manager, you will be responsible for shaping the communications and promotional strategy for the MSF SITS towards both external partners as well as internal MSF stakeholders and audience. As part of the full ownership of the strategy, you will be advising and supporting the senior management of the organization in their efforts to promote their vision, strategy, relationship building, and marketing activities and communication.

Obchodní zástupce B2B pro lídra na trhu

Pro našeho klienta, rostoucí, mezinárodní a dynamickou společnost orientovanou na reklamní a dárkové předměty, hledáme do pěti členného týmu obchodního zástupce B2B s komunikativními a vyjednávajícími schopnostmi. Máte praxi na obchodní pozici a s B2B prodejem? Pak hledáme právě Vás.

Key Account Manager – Zdravotnická zařízení

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro zdravotnická zařízení. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů v sektoru zdravotnických zařízení, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

Key Account Manager – Veřejný sektor a samospráva

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro veřejný sektor a samosprávu. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů ve veřejném sektoru a samosprávě, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

IT Project Manager with French & English

Become a part of an independent, trusted CE company that is a market leader in providing high-quality biometric identity management technology and exceptional services. You will be responsible for the delivery of a complex biometric project to one of Africa's countries. This is a great opportunity for gaining a highly valuable professional experience. - Start ASAP/June - You have to be open to relocate for 6 months on-site to an African country or willing to travel extensively (80% on-site). - You will be provided with the best services possible in terms of relocation and your accommodation will be fully paid for.