Nabídka práce - Brno

Našli jsme pro Vás 28 aktuálních nabídek práce:

Skladník – 24-28 000 Kč

Máte pracovní zkušenosti ze skladu? Obsluha vysokozdvižného vozíku je pro Vás samozřejmostí? Chcete být součástí stabilní a prosperující společnosti? Dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou hydraulických a elektronických komponentů pro nákladní a užitková vozidla, hledá novou posilu do týmu

Fakturantka (junior) s italštinou nebo španělštinou

Mluvíte rádi a dobře italsky nebo španělsky? A ani angličtina Vám není cizí? Rádi bychom Vás poznali ???? Nadnárodní strojírenská společnost s více jak 100-letou tradicí rozšiřuje svoji českou pobočku a hledá nového zaměstnance do svého centra sdílených služeb v Brně. Pozice je vhodná také pro absolventa s komunikativní znalostí angličtiny a italštiny/španělštiny. Máme pro Vás připravený zajímavý systém zaškolení.

Mechanik (junior) – jen 1 směna

Nebojíte se strojů? Máte technické myšlení? Líbilo by se Vám pracovat pouze na ranní směnu? Přihlaste se nám :) Německý výrobce obalového materiálu hledá vhodného kandidáta na pozici mechanika. Práce je vhodná i pro šikovného absolventa či pracovníka začínajícího v oboru. Vše důležité Vás naučíme.