Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 29 aktuálních nabídek práce:

Senior Recruitment Consultant/Team Leader – IT pozice

Do našeho Synergie týmu hledáme Senior Recruitment Konzultanta/Team Leadera se zaměřením na IT pozice. Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu.

IT Recruiter – obsazovaní IT pozic pro top společnosti

Do našeho Synergie týmu hledáme zkušeného Recruitment Konzultanta/Headhuntera se zaměřením na IT pozice. Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu. Aktuálně stojíte na křižovatce a přemýšlíte o novém profesním působišti? IT terminologie a komunikace s IT odborníky je vaší každodenní radostí? Pokud ano, ráda s vámi prodiskutuji bližší informace o našem týmu, preferencích a vašem očekávání. Synergie je společnost, která dává lidem prostor profesně se vzdělávat, kariérně růst a realizovat své nápady.

Náborový specialista

Máte chuť se učit novým věcem a komunikace s lidmi je pro Vás zábavou? Chcete prozkoumat oblast HR, ale zároveň máte obchodního ducha? Přihlašte se a pojďte pracovat do mezinárodní firmy s přátelskou firemní kulturou!

Vedoucí směny ve skladu s elektronikou

Máte nebo chcete získat zkušenosti na vedoucí pozici ve skladu? Baví Vás práce s lidmi a máte schopnosti nezbytné pro vedení týmu? Pro úspěšnou logistickou společnost, zaměřenou na elektroniku, hledáme vedoucího směny, který umí nejen řídit, vést, rozvíjet a inspirovat lidi ve svém týmu, ale především má zájem se učit novým věcem!

Asistent/ka oddělení Auditu

Hledáme organizačně schopného kandidáta, který by byl vhodný pro pozici Asistent/ka oddělení Auditu. Náš klient je prestižní mezinárodní společnost zabývající se poradenstvím v oblasti účetnictví, daní a auditu. Jsi-li zodpovědný, pečlivý a chceš se rozvíjet v rámci mezinárodního prostředí, dej nám o sobě vědět.