Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 26 aktuálních nabídek práce:

Shop Assistant OC Chodov

Pro společnost Happy Store v OC Chodov hledáme šikovnou slečnu/paní, která má slabost pro krásné šperky a ráda komunikuje s lidmi. Pokud nemáš příliš zkušeností, stačí chtít a vše Tě naučíme.

Test Manager

For an international and renowned FinTech company, we are looking for Test Manager who will participate in the entire testing process from development to delivery.

IT Infrastructure Engineer – FinTech společnost

Pro mezinárodní FinTech společnost specializující se na řízení kreditního rizika hledáme IT Infrastructure Engineera, který se bude podílet na definování nových standardů a architektury, aktivně monitorovat prostředí a zabýat se řešením kritických incidentů a komplexních změn. Pokud máte rozsáhlé zkušenosti v oblasti infrastruktury a znalosti o všech jejích klíčových částech jako jsou servery, úložiště, firewall, datová centra, cloudové platformy, operační systémy a databáze, pak hledáme právě Vás.

IT Infrastructure Administrátor – FinTech společnost

Pro mezinárodní FinTech společnost specializující se na řízení kreditního rizika hledáme IT Infrastructure Administrátora, který bude zodpovídat za správu serverových infrastruktur v několika regionech po celém světě, vyřešení běžných incidentů, doručovat požadavky, implementaci menších změn a aktivní navrhování vylepšení pro klienty.