Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 30 aktuálních nabídek práce:

Asistent/ka prodeje

Jsi komunikativní? Rád/a pracuješ se zákazníky? Hledáš uplatnění v oblasti asistenta/ky prodeje? Chceš se v této oblasti naučit něco nového? Tak neváhej a kontaktuj nás! V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.

HR Expert – mzdová agenda, benefity, nábor

Americká softwarová společnost otevírá novou pobočku v České republice, konkrétně v Praze. A právě proto hledáme HR Experta, který se nebojí výzev a má již zkušenosti se mzdovou agendou, nastavováním portfolia firemních benefitů a zároveň i s náborem. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o takový menší „start-up“ bude součástí odpovědností i office/administrativní agenda. Baví Vás různorodost a chcete být součástí něčeho nového? Pak hledáme právě Vás a těšíme se na zaslaný životopis.

Dermokosmetický/á konzultant/ka L´Oréal

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Dermokosmetického konzultanta na plný úvazek pro renomované značky Vichy, La Roche-Posay a CeraVe, který bude působit v pražských lékárnách.

Global Program Director

Do you want to work for a high growth, FinTech company helping other companies innovate, grow and create jobs? We are looking for an enthusiastic, agile and organised Global Program Director to manage and upskill practices and customer intimacy in the Program Management team