Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 23 aktuálních nabídek práce:

Senior Recruitment Consultant/Headhunter – tech pozice (automotive, výroba, logistika)

Renomovaná mezinárodní personálně-poradenská společnost SYNERGIE je tradičním dodavatelem lidských zdrojů do průmyslu v Evropě, Americe a Austrálii. Díky 50ti letému mezinárodnímu know-how, orientaci na rostoucí průmyslové obory a inovace jsme se stali 5. největším dodavatelem HR služeb v Evropě. V České republice jsme se za 25 let stali partnerem nejvýznamnějších průmyslových podniků, především v oblasti automobilového průmyslu a jeho dodavatelských řetězců. Od letošního roku jsme jediným HR partnerem Svazu chemického průmyslu ČR. Právě uvádíme v ČR a SR na trh novou značku prémiového recruitmentu S&you a rozšiřujeme naše týmy. Nabízíme výjimečnou příležitost zkušenému Recruiterovi se vztahem k technice, kterému umožníme vyrůst v mezinárodním prostředí. Náš TECH tým obsazuje specializované a manažerské pozice u našich klientů, významných českých i mezinárodních společností: – automotive, logistika, strojírenství, stavebnictví, chemický průmysl, energetika. Jako Recruiter v SYNERGII získáte podporu zkušených kolegů a mezinárodní know-how, budete využívat vybudovaného dobrého jména SYNERGIE u klientů na průmyslovém trhu a možnost zapojit se do mezinárodních projektů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, a proto zaměstnancům poskytujeme prostředky k tomu, aby se u nás vzdělávali, rostli a dosahovali profesních cílů, včetně možnosti mezinárodní kariéry. Sídlíme v unikátním prostředí co-workingu Hub Hub v centru Prahy, kde budete mít k dispozici celou řadu možností, které usnadní vaši práci: moderní technické prostředky, téměř nekonečnou řadu pracovních míst i relaxu, působivé interiéry a prostor pro připojení se k místní komunitě.

Senior Recruitment Consultant/Team Leader – IT pozice

Renomovaná mezinárodní personálně-poradenská společnost SYNERGIE s 50-ti letou tradicí uvádí na trh v České a Slovenské republice novou značku prémiového recruitmentu S&you. Rozšiřujeme týmy pro poskytování špičkových náborových řešení na základě mezinárodního know-how a budování partnerství s prestižními klienty. Nabízíme výjimečnou příležitost pro Senior Recruitment Konzultanta/Team Leadera se zaměřením na IT pozice, kterému umožníme vyrůst v mezinárodním prostředí. Náš IT tým pečuje o klienty z řad renomovaných ICT firem a mezinárodních společností z různých oblastí - průmysl, finance, FMCG, služby, real estate, automotive a jiné.

ambiciózní Projektový manažer

Pro našeho klienta, světového lídra v nabídce produktů životního a neživotního pojištění, hledáme ambiciózního produktového manažera s chutí budovat a vést svůj vlastní tým. Pokud se zrovna porozhlížíte po kariérním růstu v rámci stabilní, mezinárodní společnosti, čtěte dále.

IT business analytik

Pro silnou a etablovanou společnost na českém trhu specializující se na financování automobilů právě hledáme komunikativního parťáka do týmu, který rád používá své analytické myšlení a má zkušenost s Agile či SCRUM vývojem.