Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 29 aktuálních nabídek práce:

PR Specialista – Top poradenská společnost

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme PR Specialistu se zaměřením na přípravu tiskových zpráv, media výstupů a realizaci marketingových kampaní. Mluvíte plynule anglicky, máte zkušenosti z obdobné pozice a chcete se stát součástí dynamického prostředí? Pokud ano, pak se těším právě na Váš životopis a bližší konverzaci o Vašich zkušenostech.

Helena

Pro našeho klienta hledáme obsazujeme pozici Beauty consultant/ka luxusních značek v zajímavém prostředí Letiště Václava Havla.

Senior Analytik v oddělení Oceňování

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost, jenž je lídrem v oblasti investic a managementu pohledávek po splatnosti, hledáme ideálního kandidáta na pozici Senior Analytik v oddělení Oceňování v divizi Řízení investic. Pakliže jste nadšenec pro práci s daty v MS Excel a analyzování investičních příležitosti, tak možná hledáme právě vás.

Business Analytik

Náš klient, světový lídr v životního a neživotního pojištění, hledá člověka na pozici Business Analytik Budete spojka mezi produktovým oddělením, obchodem a marketingem, a pomáhát při vývoji změn produktu s IT oddělením.

Junior Financial Analyst – IT Shared Service Centre

As Finance Analyst, you will be providing support to General Director in the finance related areas. You will be responsible mainly for analysis and reporting on the financial data, maintenance of the internal finance policies and cooperation with the accounting provider. You will be part of growing organization and you will have a great opportunity to develop and improve the finance processes to support the MSF SITS needs.

Dermokosmetický konzultant – Praha

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Dermokosmetického konzultanta na plný úvazek pro renomované značky Vichy, La Roche-Posay a CeraVe, který bude působit v pražských lékárnách.

Office Coordinator – IT Shared Service Centre

We are looking for the „soul“ of a newly created Shared IT Service Centre of an international medical humanitarian organization. It should be somebody, who will organize, order, buy and resolve all the pains of the team. Do you want to help a good cause and be a part of the organisation that provides medical assistance to people affected by conflict, epidemics, disasters, or exclusion from healthcare? This job opportunity is waiting for you.

Urban Decay Specialist

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na zkrácený úvazek pro renomovanou značku Urban Decay.

Giorgio Armani Face Designer

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Face Designer na plný úvazek pro renomovanou značku Giorgio Armani.