Nabídka práce - Praha

Našli jsme pro Vás 31 aktuálních nabídek práce:

Key Account Manager – Zdravotnická zařízení

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro zdravotnická zařízení. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů v sektoru zdravotnických zařízení, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

Key Account Manager – Veřejný sektor a samospráva

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro veřejný sektor a samosprávu. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů ve veřejném sektoru a samosprávě, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

GL Accountant with French

For a successful international company, we are looking for a new colleague in the position of GL Specialist, with the active use of French and English language. If you have a General Ledger accounting experience and would like to engage in a Benelux accounting transfer project to make business trips, let us know about you.

Divizní manažer pro Temporary Staffing

Nabízíme ojedinělou příležitost ve vedení mezinárodní personálně-poradenské agentury. Hledáme vyzrálého manažera pro řízení divizí Temporary Staffing v Praze a Brně s celorepublikovým dosahem. Měl byste si přinést zkušenosti z praxe v oboru HR služeb, strategické myšlení, pragmatický přístup, schopnost dlouhodobého plánování, tvorby a nastavování obchodních taktik. Stanete se členem týmu, jehož hodnotami jsou respekt, důvěra, otevřenost a týmová práce.

HR specialista

Umíte dobře komunikovat s klienty, máte dobré organizační dovednosti, fokus na detail a v administrativě jste jako doma? Do naší divize Temporary Staffing hledáme nového kolegu, který bude kompletně pečovat o jednoho z našich klíčových klientů a zastřešovat i další projekty.