Nabídka práce - Administrativa a zákaznická podpora

Našli jsme pro Vás 7 aktuálních nabídek práce:

Špecialista zákazníckeho servisu s češtinou (rodný jazyk) – Bratislava

Pre nášho klienta, silnú leasingovú spoločnosť v Bratislave, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak máš češtinu na úrovni rodného jazyka a zároveň hovoríš nemecky alebo francúzsky, či taliansky, určite nám daj o sebe vedieť. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval/a na pozícii so zákazníkmi.

Finanční specialista (junior) s AJ

Mluvíte rádi a dobře anglicky? A ani administrativa či oblast financí Vám není cizí? Rádi bychom Vás poznali. Nadnárodní strojírenská společnost s více jak 100-letou tradicí rozšiřuje svoji českou pobočku a hledá nového zaměstnance do svého centra sdílených služeb v Brně. Pozice je vhodná také pro absolventa s výbornou znalostí angličtiny a Excelu. Máme pro Vás připravený zajímavý systém zaškolení.

Finanční koordinátor (junior) s němčinou

Mluvíte rádi a dobře německy? A ani angličtina Vám není cizí? Rádi bychom Vás poznali. Nadnárodní strojírenská společnost s více jak 100-letou tradicí rozšiřuje svoji českou pobočku a hledá nového zaměstnance do svého centra sdílených služeb v Brně. Pozice je vhodná také pro absolventa s komunikativní znalostí němčiny a angličtiny. Máme pro Vás připravený zajímavý systém zaškolení.

Podpora zákaznického servisu

Těší vás komunikace s lidmi a rádi byste nasbírali cenné zkušenosti v rámci prestižní organizace? Pro našeho klienta, mezinárodní uznávanou společnost, hledáme ideálního kandidáta na pozici Podpora zákaznického servisu. K dispozici jsou výborné benefity, motivující mzdové ohodnocení a flexibilní pracovní doba.