Nabídka práce - HR a personalistika

Našli jsme pro Vás 12 aktuálních nabídek práce:

Senior Recruitment Consultant/Team Leader – IT pozice

Do našeho Synergie týmu hledáme Senior Recruitment Konzultanta/Team Leadera se zaměřením na IT pozice. Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu.

IT Recruiter – obsazovaní IT pozic pro top společnosti

Do našeho Synergie týmu hledáme zkušeného Recruitment Konzultanta/Headhuntera se zaměřením na IT pozice. Porozhlížíme se po komunikativním, proaktivním a pozitivně smýšlejícím parťákovi, který nám pomůže plnit požadavky, očekávání a přání našich klientů. Klientela našeho IT týmu je složena z renomovaných ICT poradenských společností a mezinárodních obchodních společností z různých oblastí průmyslu. Aktuálně stojíte na křižovatce a přemýšlíte o novém profesním působišti? IT terminologie a komunikace s IT odborníky je vaší každodenní radostí? Pokud ano, ráda s vámi prodiskutuji bližší informace o našem týmu, preferencích a vašem očekávání. Synergie je společnost, která dává lidem prostor profesně se vzdělávat, kariérně růst a realizovat své nápady.

Náborový specialista

Máte chuť se učit novým věcem a komunikace s lidmi je pro Vás zábavou? Chcete prozkoumat oblast HR, ale zároveň máte obchodního ducha? Přihlašte se a pojďte pracovat do mezinárodní firmy s přátelskou firemní kulturou!

Specialista náboru

Máte chuť se učit novým věcem a komunikace s lidmi je pro Vás zábavou? Chcete prozkoumat oblast HR, ale zároveň máte obchodního ducha? Přihlašte se a pojďte pracovat do mezinárodní firmy s přátelskou firemní kulturou!

Headhunter Junior – nastartuj svoji kariéru v HR

Právě stojíš na startovací čáře a přemýšlíš, jakým směrem zahájit svoji profesní dráhu? Uvažuješ o recruitmentu? Nábor na straně personální agentury nabízí spojení hned několika oblastí: * recruitment - použijme v dnešní době raději slovo headhunting, * marketing - ve formě psaní působivých inzerátů a příspěvků na sociálních sítích, * obchod - schopnost namotivovat kandidáta a prodat mu nabízenou pracovní pozici a společnost, * každodenní kreativita a inovativní přístup – což se prolíná napříč pracovními aktivitami. Do našeho hvězdného týmu Synergie se právě porozhlížíme po Lovci Talentů, který nám pomůže nakopnout náš specializovaný recruitment tým Finance & Banking nebo tým IT. Hledáme komunikativního, dynamického, pozitivně laděného parťáka se smyslem pro detail a orientací na výsledek. Jsi někdo, kdo nemá rád nudu a šeď a dáváš raději přednost každodenním výzvám a posouvání svých osobních hranic? Pokud ano, rádi se s tebou setkáme.

HR specialista (nábor & administrativa)

Umíte dobře komunikovat s klienty, máte dobré organizační dovednosti, fokus na detail a v administrativě jste jako doma? Do naší divize Temporary Staffing hledáme nového kolegu, který bude kompletně pečovat o jednoho z našich klíčových klientů a zastřešovat i další projekty.

Recruitment Consultant – technické pozice (výroba, logistika)

Do zkušeného týmu konzultantů hledáme Recruitment Consultanta se specializací na technické pozice. Budete se zaměřovat na specializované a manažerské pozice u našich klientů, českých i mezinárodních společností, působících v různých oblastech průmyslu - například výrobě, logistice, strojírenství, stavebnictví, chemickém průmyslu. Jste-li komunikativní týmový hráč a dokážete komplexně a kreativně řešit každodenní výzvy, rádi vás uvítáme v našem týmu. Budete pracovat v příjemném mezinárodním kolektivu v centru Prahy. Dostanete podporu zkušených odborníků a know-how renomované mezinárodní personálně poradenské společnosti s 25-letou tradicí, které vám umožní rozvíjet své profesní znalosti, dovednosti a kariérně růst.