Nabídka práce - HR a personalistika

Našli jsme pro Vás 6 aktuálních nabídek práce:

Head of Learning & Development

Do you have a passion for learning & development..? Do you have a passion for helping companies develop their training/education & staff development, to help the company grow and reach new levels of staff engagement + overall business performance..? Then this may be the most exciting L&D role open!

Junior Recruiter – začni u nás budovat skvělou kariéru v HR

Hledáme dalšího člena do týmu Synergie. Máš obchodního ducha a rád(a) komunikuješ s lidmi? Chceš se toho hodně naučit v oblasti recruitmentu? Nábor v agentuře rozhodně není nudná práce - jde o kombinaci obchodu, marketingu, komunikace s lidmi, kde zapojuješ i analytické myšlení. Budeš mít možnost poznat spoustu zajímavých profesí a inspirativních lidí.

HR Manager_operations *great HR team*

Synergie recruitment Prague is looking for an experienced HR Manager with fluent English and a basic level of German ideally from West Bohemia or North-West Bohemia region. Our client, large T1 automotive supplier is open to hire candidates with experience from Retail, Logistics, FMCG, Pharmaceutical or General Manufacturing companies. This international company can offer you to manage and develop a great diverse HR team (up to 10 personnel).

Recruitment Consultant – Headhunter

Právě hledáme do našeho Synergie týmu Recruitment Konzultanta – Headhuntera, který se bude zaměřovat na obsazování specializovaných a manažerských pozic. Chcete svoji kariéru směrovat do náboru – headhuntingu? Máte schopnost komplexního řešení problémů, jste kreativní a týmový hráč? Mluvíte plynule anglicky? Pokud ano, ráda s vámi prodiskutuji bližší detaily o pozici, naší společnosti a našem týmu.