Nabídka práce - HR a personalistika

Našli jsme pro Vás 8 aktuálních nabídek práce:

Divizní manažer pro Temporary Staffing

Nabízíme ojedinělou příležitost ve vedení mezinárodní personálně-poradenské agentury. Hledáme vyzrálého manažera pro řízení divizí Temporary Staffing v Praze a Brně s celorepublikovým dosahem. Měl byste si přinést zkušenosti z praxe v oboru HR služeb, strategické myšlení, pragmatický přístup, schopnost dlouhodobého plánování, tvorby a nastavování obchodních taktik. Stanete se členem týmu, jehož hodnotami jsou respekt, důvěra, otevřenost a týmová práce.

HR specialista

Umíte dobře komunikovat s klienty, máte dobré organizační dovednosti, fokus na detail a v administrativě jste jako doma? Do naší divize Temporary Staffing hledáme nového kolegu, který bude kompletně pečovat o jednoho z našich klíčových klientů a zastřešovat i další projekty.

Researcher – Asistent/ka náboru

Jsi čerstvý absolvent se zájmem o oblast HR? Máš skvělé komunikační dovednosti a jsi týmový hráč? Pak jsi právě Ty ta pravá osoba, kterou hledáme. Staň se členem jednoho z našich týmů a nastartuj svoji kariéru v recruitmentu.

HR konzultant se zkušenostmi

Jste zkušený recruiter a hledáte nové příležitosti? Přijďte k nám do Karlína a hledejte talenty pro naše klienty z oblasti financí, obchodu, marketingu nebo administrativy. SYNERGIE roste a vy můžete růst s námi.