Nabídka práce - Management kvality

Našli jsme pro Vás 11 aktuálních nabídek práce:

Manažer kvality pro závod v okolí Bratislavy

Synergie zastupuje klíčového klienta v oblasti automobilového průmyslu, který hledá zkušeného manažera kvality, který zajistí, že všechny produkty a služby splní všechny nezbytné požadavky dříve, než se dostanou k zákazníkovi. Tato pozice se nachází v Bratislavském kraji a nabízí konkurenční plat 46 558 EUR - 75 000 EUR ročně + měsíční bonus + auto + relokační balíček.

Manažer procesní kvality

Jste zkušený auditor kvality pro automobilový průmysl nebo inženýr kvality? Mluvíte anglicky a chtěli byste vystupovat a vést malý tým 6 produktových auditorů a interních auditorů? Náš klíčový klient v oblasti automobilového průmyslu hledá vhodného kandidáta na pozici manažera kvality procesů v jednom z několika závodů ve Středočeském kraji.

Process Improvement Performance Leader (automotive)

Synergie is representing our key automotive client who is looking for an experienced LEAN Professional or Continuous Improvement Expert for a position of a Process Improvement Performance Leader. Company is located in Prague West, offering a competitive salary of 60.000 to 70.000 CZK pm + 13th salary + career plan + 5 weeks holidays + life insurance contribution.

Customer Quality Manager/ Qualitätsmanager (German automotive brands)

Synergie is representing our key automotive client who is looking for an experienced Customer Quality Assurance Manager to ensure that all products and services meet all necessary requirements before they reach the customer. This position is located in Prague West, Central Bohemia region and offering a competitive salary of 100.000-120.000 CZK pm (46,559 - 55,871 EUR pa) + 13th salary + company car.