Nabídka práce - Obchod a nákup

Našli jsme pro Vás 13 aktuálních nabídek práce:

Account Manager – HR služby

Do našeho týmu hledáme zkušeného Account Managera pro obchodní rozvoj divizí Permanent Placement a Temporary Staffing. Jako součást silné mezinárodní skupiny s 50letou tradicí v HR službách jsme renomovaným partnerem evropských leaderů v oblastech průmyslu, automotive, financí a ICT. Náš nový kolega bude pečovat o klienty z řad předních společností českého trhu, kterým pomáháme již 25 let obsazovat klíčové pozice nejlepšími zaměstnanci. Jsme partnery důležitých profesních asociací a komor, zapojujeme se do významných událostí českého průmyslu, jsme silní v Social Selling marketingu. Naše aktivity nám otevírají obrovské možnosti nového byznysu. Potřebujeme mít v týmu spolehlivého člověka, jenž je dokáže využít a dovést k realizaci. Nový kolega se stane klíčovým partnerem našich Division Managerů a v koordinaci s nimi bude hledat nový obchodní potenciál na trhu pro naše HR služby vyhlášené prémiovou kvalitou. Disponujeme osvědčeným mezinárodním know-how, což nám poskytuje stabilní zázemí pro inovace a realizaci nových nápadů na lokální úrovni. Očekáváme, že náš nový Account Manager bude energická osoba, která přispěje svými zkušenostmi a zapojí se svou iniciativou k rozvoji a implementaci obchodní strategie.

Akviziční obchodník – oblast finančních služeb

Staňte se součástí americké finanční společnosti, která rozšiřuje své působení i do České republiky. Je to skvělá příležitost podílet se na dobrodružství, které přinese revoluci v podnikání v Africe, Evropě i mimo ni. Budete zodpovídat za akvizici nových klientů, budování klientských vztahů a rozšiřování klientského portfolia. S klienty budete komunikovat zejména přes telefon.

Shop Assistant OC Chodov.

Pro společnost Happy Store v OC Chodov hledáme šikovnou slečnu/paní, která má slabost pro krásné šperky a ráda komunikuje s lidmi. Pokud nemáš příliš zkušeností, stačí chtít a vše Tě naučíme.

Urban Decay Specialist

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Beauty konzultanta/ky renomované značky Urban Decay.

Beauty konzultant/ka L’oréal

"Já ti, drahá princezno, daruji nevídanou krásu, jaká se v téhle zemi a i v jiných královstvích jen tak nevidí.“ pravila první sudička. V pohádkách rozdávají krásu sudičky. Dnes na jejich místo nastoupily beauty konzultantky, které dávají krásu každému, kdo je navštíví. Hledáme beauty konzultantky pro prestižní kosmetickou značku L´oreál. Tento světoznámý gigant v oblasti kosmetiky zastřešuje velké množství značek, například Armani, Lancome (upravit to divné nabodeníčko) a Urban Decay. Právě tyto značky budou naše Beauty konzultantky v kosmetických prodejnách zastupovat.