Nabídka práce - Obchod a nákup

Našli jsme pro Vás 10 aktuálních nabídek práce:

Obchodní zástupce B2B pro lídra na trhu

Pro našeho klienta, rostoucí, mezinárodní a dynamickou společnost orientovanou na reklamní a dárkové předměty, hledáme do pěti členného týmu obchodního zástupce B2B s komunikativními a vyjednávajícími schopnostmi. Máte praxi na obchodní pozici a s B2B prodejem? Pak hledáme právě Vás.

Key Account Manager – Zdravotnická zařízení

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro zdravotnická zařízení. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů v sektoru zdravotnických zařízení, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

Key Account Manager – Veřejný sektor a samospráva

Vedoucí banka, která poskytuje finanční služby, faktoring a řešení pohledávek ve veřejné správě a sektoru zdravotnictví v Evropské unii hledá Key Account Managera pro veřejný sektor a samosprávu. Pokud máte zkušenosti s prodejem finančních produktů ve veřejném sektoru a samosprávě, budování vztahů s klienty Vám není cizí a chcete se v oblasti prodeje dále rozvíjet a získávat nové zkušenosti, pak hledáme právě Vás.

Beauty konzultant/ka společnosti L ´Oréal

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Beauty konzultanta/ky na plný či zkrácený úvazek pro renomované značky, jakou je například Lancôme.

Asistent/ka prodeje

Jsi komunikativní? Rád/a pracuješ se zákazníky? Hledáš uplatnění v oblasti asistenta/ky prodeje? Chceš se v této oblasti naučit něco nového? Tak neváhej a kontaktuj nás! V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.