Nabídka práce - Obchod a nákup

Našli jsme pro Vás 9 aktuálních nabídek práce:

Asistent/ka prodeje

Jsi komunikativní? Rád/a pracuješ se zákazníky? Hledáš uplatnění v oblasti asistenta/ky prodeje? Chceš se v této oblasti naučit něco nového? Tak neváhej a kontaktuj nás! V současné době pro našeho zákazníka hledáme nové členy/ky do týmu.

BDM – Business Development Manager*car composites*

Are you excited about developing innovative solutions for electric vehicles and novel ways of bonding composites and lightweight materials used in the Automotive industry? If you are interested by these trends in the Automotive industry and ready to take on Business Development initiatives then we have an exciting new role covering following countries of Eastern Europe: Czech republic, Slovakia, Hungary, Croatia, Slovenia. Offering salary of 46,800 to 75,000 EUR annually + healthy bonus + car and other perks.

Dermokosmetický/á konzultant/ka L´Oréal

Naším klientem je prestižní společnost L´Oréal, která je světovým lídrem v oblasti krásy. Pro tuto společnost hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Dermokosmetického konzultanta na plný úvazek pro renomované značky Vichy, La Roche-Posay a CeraVe, který bude působit v pražských lékárnách.