Nabídka práce - Účetnictví a finanční služby

Našli jsme pro Vás 15 aktuálních nabídek práce:

GL Accountant with French

For a successful international company, we are looking for a new colleague in the position of GL Specialist, with the active use of French and English language. If you have a General Ledger accounting experience and would like to engage in a Benelux accounting transfer project to make business trips, let us know about you.

Controlling Manager

Top Tier automotive company based in Central Bohemia, is looking for Controlling manager. Responsible for day to day controlling activities, including forecast and budget planning process development, and advise management on short-term and long-term financial objectives, policies and action plans to enhance the production processes within agreed formats and timescales.

Senior Analytik v oddělení Oceňování

Pro prestižní českou investiční společnost, jež je zároveň světovým lídrem v oblasti managementu pohledávek po splatnosti, hledáme zkušeného kolegu na pozici Senior Analytik v oddělení oceňování - divize Řízení investic. Pokud jste analytický nadšenec se schopností zpracování velkého množství dat, čtěte dále..

Finanční koordinátor (junior) s němčinou

Mluvíte rádi a dobře německy? A ani angličtina Vám není cizí? Rádi bychom Vás poznali. Nadnárodní strojírenská společnost s více jak 100-letou tradicí rozšiřuje svoji českou pobočku a hledá nového zaměstnance do svého centra sdílených služeb v Brně. Pozice je vhodná také pro absolventa s komunikativní znalostí němčiny a angličtiny. Máme pro Vás připravený zajímavý systém zaškolení.