Nabídka práce - Výroba a průmysl

Našli jsme pro Vás 19 aktuálních nabídek práce:

Process Improvement Performance Leader (automotive)

Synergie is representing our key automotive client who is looking for an experienced LEAN Professional or Continuous Improvement Expert for a position of a Process Improvement Performance Leader. Company is located in Prague West, offering a competitive salary of 60.000 to 70.000 CZK pm + 13th salary + career plan + 5 weeks holidays + life insurance contribution.

Regional Snr Program Cost Specialist for automotive projects

Our team in Synergie is looking for a Regional Snr Program Cost Specialist for a T1 Automotive company, who will work on BMW projects across Europe. The position will allow you to use your English and German on a daily bases communicating with your Line Manager - Division Costing Manager located in Germany and your customer BMW. You will be a key player in the core team providing consolidated cost and continuous improvement (tooling & investment) Salary 60.000 - 90.000 CZK pm + Bonus and 25% travel to Germany

Advanced Cost Optimisation Specialist (T1 automotive, R&D)

Our team in Synergie is looking for an Advanced Cost Optimisation Specialist for a T1 Automotive company, who will work on BMW projects across Europe. The position will allow you to use your English and German on a daily bases communicating with your Line Manager - Division Costing Manager located in Germany and your customer BMW. You will be a key player in the core team providing consolidated cost and continuous improvement (tooling & investment) Salary 60.000 - 90.000 CZK pm + Bonus and 25% travel to Germany

Operátor/ka kontroly a balení

Máte šikovné ruce i oči (brýle nevadí)? Hledáte fyzicky nenáročnou práci? Chcete se stát součástí úspěšné firmy? Ozvěte se nám! Nabízíme dlouhodobou a stabilní práci pro společnost vyrábějící menší plastové dílky do různých odvětví. Praxe v oblasti výroby či kontroly je výhodou, nikoliv podmínkou. Vše Vás rádi naučíme.

Mechanik (junior) – jen 1 směna

Nebojíte se strojů? Máte technické myšlení? Líbilo by se Vám pracovat pouze na ranní směnu? Přihlaste se nám :) Německý výrobce obalového materiálu hledá vhodného kandidáta na pozici mechanika. Práce je vhodná i pro šikovného absolventa či pracovníka začínajícího v oboru. Vše důležité Vás naučíme.