Nabídka práce - Výroba a průmysl

Našli jsme pro Vás 11 aktuálních nabídek práce:

Operátor/ka montáže – nenáročná práce na 2 směny, až 24 000 Kč

Hledáte novou pracovní výzvu ve výrobě? Manuální zručnost je pro Vás samozřejmostí? Chcete být součástí stabilní a prosperující společnosti? Dejte nám o sobě vědět! Nadnárodní společnost, která se zabývá výrobou součástek pro automobilový průmysl, hledá novou posilu do týmu. Pozice je vhodná i pro ženy či muže bez praxe – důležitá je hlavně manuální zručnost a chuť do práce. Vše důležité Vás naučíme.

Vedoucí směny ve skladu s elektronikou

Máte nebo chcete získat zkušenosti na vedoucí pozici ve skladu? Baví Vás práce s lidmi a máte schopnosti nezbytné pro vedení týmu? Pro úspěšnou logistickou společnost, zaměřenou na elektroniku, hledáme vedoucího směny, který umí nejen řídit, vést, rozvíjet a inspirovat lidi ve svém týmu, ale především má zájem se učit novým věcem!

Vedoucí výroby

Máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti? Baví Vás práce se zaměstnanci, které dokážete motivovat k lepším výkonům? Tak nás neváhejte kontaktovat. Do výrobní společnosti ve Vyškově v současné době hledáme nového člena týmu na pozici Vedoucí výroby.

Operátor/ka kontroly a balení

Máte šikovné ruce i oči (brýle nevadí)? Hledáte fyzicky nenáročnou práci? Chcete se stát součástí úspěšné firmy? Ozvěte se nám! Nabízíme dlouhodobou a stabilní práci pro společnost vyrábějící menší plastové dílky do různých odvětví. Praxe v oblasti výroby či kontroly je výhodou, nikoliv podmínkou. Vše Vás rádi naučíme.