Nabídka práce - Vyhledávání

Našli jsme pro Vás 77 aktuálních nabídek práce:

HR Specialista pro automotive

Hledáme ambiciózního a energického HR specialistu,který se postará o vyhledávání a nábor talentů pro našeho klienta, velice významnou americkou společnost působící v oblasti automotive. Máte alespoň tříletou zkušenost v recruitmentu a zápal pro automobily? Pak čtěte dále.

CEE Energy Broker

Pro našeho klienta, mladou dynamickou společnost, hledáme ideálního kandidáta na pozici CEE Energy Broker. Společnost se specializuje na zprostředkování makléřských služeb pro profesionální velkoobchodní a investiční energetickou komunitu. Pokud máte zájem pracovat v rychle rozvíjejícím prostředí ve světě čísel a financí, může to pro vás být skvělá volba.

CEE Energy Broker

For our client, a young dynamic company specializing in intermediary broking services for the professional wholesale global investment and energy community - we are looking for an energetic person to join the Energy Trading Desk for the role of CEE Energy Broker. If you have the interest to work in a fast-paced and have an interest in numbers/financials - this could be a great choice.