Nabídka práce - Vyhledávání

Našli jsme pro Vás 113 aktuálních nabídek práce:

GL Accountant with German

For a successful international company, we are seeking for a new colleague in the position of GL Specialist, with the active use of German and English language. If you have a General Ledger accounting experience and would like to engage in a Benelux accounting transfer project to make business trips, let us know about you.

Technolog povrchových úprav

Máš zkušenosti v oblasti povrchových úprav? Rád/a hledáš nové způsoby, jak zlepšit práci ve výrobě? Chceš ve své práci využít anglický jazyk? Tak hledáme právě Tebe. Pro našeho klienta v oblasti strojírenství, hledáme nového kolegu na pozici Technologa povrchových úprav.

Hlavní účetní (super příležitost)

Hledáme šikovného šéfa účtárny, který bude podporou a oporou účetnímu týmu. Potřebujeme člověka s výbornou znalostí účetnictví s přesahem do auditu a daní. Máte chuť vzít si na starost finanční účtárnu a mentorovat menší tým? Co od Vás očekáváme? * Zkušenosti s vedením a mentoringem týmu účetních * Zodpovědnost za účetní závěrky, reporting * Zastřešení mezinárodních projektů * Okrajově konsolidace a testování nové verze účetního programu * Chuť k aktivnímu využití AJ a případně i FRJ