Job offers - Search

We found 70 job offers

GL Specialist with Spanish

For a successful international company, we are seeking for a new colleague in the position of GL Specialist with active using Spanish and English language. If you have financial and accounting experience and would like to engage in the work at the international company, let us know about you.

GL Specialist with French

For a successful international company, we are seeking a new colleague in the position of GL Accountant with active using French and English language. If you have financial and accounting experience and would like to engage in the work at the international company, let us know about you.

GL Specialist with Polish

For a successful international company, we are seeking a new colleague in the position of GL Specialist with active using the Polish and English language. If you have financial and accounting experience and would like to engage in the work at the international company, let us know about you.

React Developer – různorodé projekty

Pro mezinárodní konzultační společnost v oblasti IT a technologií, která umožňuje snazší transformaci do digitální sféry, hledáme React Developera. Na této pozici se budete podílet na různorodých projektech (na míru šité informační systémy), kde budete vyvíjet především front-end webových aplikací.

Senior Recruitment Consultant/Headhunter – tech pozice (automotive, výroba, logistika)

Renomovaná mezinárodní personálně-poradenská společnost SYNERGIE je tradičním dodavatelem lidských zdrojů do průmyslu v Evropě, Americe a Austrálii. Díky 50ti letému mezinárodnímu know-how, orientaci na rostoucí průmyslové obory a inovace jsme se stali 5. největším dodavatelem HR služeb v Evropě. V České republice jsme se za 25 let stali partnerem nejvýznamnějších průmyslových podniků, především v oblasti automobilového průmyslu a jeho dodavatelských řetězců. Od letošního roku jsme jediným HR partnerem Svazu chemického průmyslu ČR. Právě uvádíme v ČR a SR na trh novou značku prémiového recruitmentu S&you a rozšiřujeme naše týmy. Nabízíme výjimečnou příležitost zkušenému Recruiterovi se vztahem k technice, kterému umožníme vyrůst v mezinárodním prostředí. Náš TECH tým obsazuje specializované a manažerské pozice u našich klientů, významných českých i mezinárodních společností: – automotive, logistika, strojírenství, stavebnictví, chemický průmysl, energetika. Jako Recruiter v SYNERGII získáte podporu zkušených kolegů a mezinárodní know-how, budete využívat vybudovaného dobrého jména SYNERGIE u klientů na průmyslovém trhu a možnost zapojit se do mezinárodních projektů. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, a proto zaměstnancům poskytujeme prostředky k tomu, aby se u nás vzdělávali, rostli a dosahovali profesních cílů, včetně možnosti mezinárodní kariéry. Sídlíme v unikátním prostředí co-workingu Hub Hub v centru Prahy, kde budete mít k dispozici celou řadu možností, které usnadní vaši práci: moderní technické prostředky, téměř nekonečnou řadu pracovních míst i relaxu, působivé interiéry a prostor pro připojení se k místní komunitě.