Job offers - Search

We found 101 job offers

PR Specialista – Top poradenská společnost

Pro významnou mezinárodní poradenskou a konzultační společnost hledáme PR Specialistu se zaměřením na přípravu tiskových zpráv, media výstupů a realizaci marketingových kampaní. Mluvíte plynule anglicky, máte zkušenosti z obdobné pozice a chcete se stát součástí dynamického prostředí? Pokud ano, pak se těším právě na Váš životopis a bližší konverzaci o Vašich zkušenostech.

Demand Planner

Do you have at least 1 year of experience as Demand Planner? Would you like to move into an international company that offers strong backgrounds and provides broad growth opportunities? Do you have working experience with Excel? Did you answer 3 times yes? Then we are looking forward to talking to you.

Head of Learning & Development

Do you have a passion for learning & development..? Do you have a passion for helping companies develop their training/education & staff development, to help the company grow and reach new levels of staff engagement + overall business performance..? Then this may be the most exciting L&D role open!

CEE Sales Operations Leader

Do you like to impact the sales/performance results..? (but not be in a direct sales role yourself). This is a role where you can impact business performance, develop new opportunities to grow business, improve sales effectiveness, analytics of results, cost mgmt.

Senior Analytik v oddělení Oceňování

Pro našeho klienta, prestižní mezinárodní společnost, jenž je lídrem v oblasti investic a managementu pohledávek po splatnosti, hledáme ideálního kandidáta na pozici Senior Analytik v oddělení Oceňování v divizi Řízení investic. Pakliže jste nadšenec pro práci s daty v MS Excel a analyzování investičních příležitosti, tak možná hledáme právě vás.

Trade Marketing & Brand Executive – FMCG

Become part of an international FMCG company with a 25-year tradition on the Czech market that will guarantee career growth. We are looking for a proactive marketer with excellent English knowledge, who will be responsible for marketing marketing activities focused on digital communication, retail activation and engagement.