Job offers - Search

We found 114 job offers

Konzultant pro oddělení Fúzí a Akvizicí

Zajímá vás oblast fúzí a akvizicí se zaměřením na daně a účetnictví? Či máte již v tomto oboru nějaké zkušenosti? Anebo byste se naopak tímto směrem chtěli nadále kariérně ubírat? Pro významnou mezinárodní poradenskou společnost, patřící mezi TOP organizace v tomto odvětví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultanta pro oddělení Fúzí a Akvizicí.

Junior Recruiter – začni u nás budovat skvělou kariéru v HR

Hledáme dalšího člena týmu Synergie. Máš obchodního ducha a rád komunikuješ s lidmi? Chceš se toho hodně naučit v oblasti recruitmentu? Jsme líheň skvělých HR-istů :-). Nábor v agentuře rozhodně není nudná práce - jde o kombinaci obchodu, marketingu, komunikace s lidmi, kde zapojuješ i analytické myšlení. Budeš mít možnost poznat spoustu zajímavých profesí a inspirativních lidí.

Senior Account Manager pro oblast zemědělství

Pro mezinárodního výrobce v inteligentních technologiích pěstování roslin hledáme Senior Account Managera, který bude zodpovědný za výsledky obchodní jednotky v České republice. Pozice je kombinací strategických a taktických činností, zároveň i aktivit obchodních i marketingových. Hledáme experta, který je komunikativní, se strategickým myšlením a vytříbenými plánovacími a organizačními dovednostmi. Na každodenní bázi budete komunikovat v angličtině s mateřskou společností a prezentovat výsledky společnosti přímo generálnímu řediteli.