Jak probíhá náš výběrový proces?

Nejdůležitější je pro nás skvělý vztah s kandidátem. Zakládáme si na osobním přístupu a to nejen profesionálním, ale i lidském. Délku výběrového procesu se snažíme zkrátit na co nejmenší možnou dobu. V současnosti jsou to obvykle 4 týdny, vše obvykle závisí nejen na nás, ale i procesech, časových možnostech a rozhodnutí klientů, která musíme respektovat. Pojďme se podívat na to, jak to vypadá v praxi.

 • V čem jsme nejlepší?
  Naši konzultanti = hledači talentů, Vás najdou a představí aktuální kariérní příležitosti.
  icon-users-white
 • Máme Vás a co dál?
  Probereme možnou spolupráci. Pokud bude Váš profil odpovídat právě otevřeným pozicím, sejdeme se s Vámi a zapojíme do výběrového procesu. Pokud ne, zařadíme Vás do interní databáze.
  icon-phone-white
 • Ptáte se kdy?
  Ve chvíli, kdy se otevře pozice šitá na míru právě Vám, ozveme se Vám, představíme pozici a případně se dohodneme na osobní schůzke.
  time_white
 • První setkání s námi, dáte si kávu, čaj?
  Povídat si budeme o Vaší profesní kariéře, zkušenostech a úspěších. Poté Vám představíme všechny vhodné otevřené pozice a možnosti kariérního růstu.
  coffee_white
 • Bezpečnost a diskrétnost jsou na prvním místě
  Rádi bychom zdůraznili, že Vaše osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí. Bez Vašeho svolení neodešleme ani Váš životopis klientovi.
  icon-lock-white
 • A když první pohovor s potenciálním zaměstnavatelem nedopadne?
  Nezoufejte! Nadále zůstáváme v aktivním kontaktu a společně uděláme vše pro to, aby to příště vyšlo na jedničku. Stále jste blíže k nové práci!
  briefcase_white
 • Stále nás zajímáte
  Pokud Vám klient dá nabídku na pracovní pozici a Vy ji přijmete, naše spolupráce tím nekončí. I nadále nás bude zajímat, jak si vedete, jak se Vám na dané pozici líbí a dokážeme Vám pomoci v případě jakýchkoliv nejasností nebo nedorozumění na novém pracovišti.
  icon-direction-white