ambiciózní Projektový manažer

Informace o nabídce

  • Lokalita: Praha
  • Sektor: Bankovnictví a pojišťovnictví
  • Level pozice: Střední management

Náplň práce

Pro našeho klienta, světového lídra v nabídce produktů životního a neživotního pojištění, hledáme ambiciózního produktového manažera s chutí budovat a vést svůj vlastní tým. Pokud se zrovna porozhlížíte po kariérním růstu v rámci stabilní, mezinárodní společnosti, čtěte dále.

Náplň práce:

  • Vedení týmů řízení projektů, nastavení řízení - práce na různorodých projektech s přesahem do IT
  • Organizace a vedení řídících výborů a schůzek, schůzky o statusu
  • Podávání zpráv o projektu na místní a regionální úrovni (střední a východní Evropa (CEE))
  • Plánování a kontrola rozpočtu projektu
  • Neustálá práce na podpoře celkové splatnosti PMO v týmu a celé společnosti
  • Odpovědnost za vytvoření a vedení projektů v dohodnutém rozsahu (kvalita), času a nákladech

Nabízené podmínky

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • multisport karta
  • možnost neplaceného volna navíc
  • firemní produkty za výhodné ceny
  • teambuildingy a společné aktivity
  • občerstvení na pracovišti
  • Benefit system
  • Vzdělávací kurzy
  • Systematický profesní rozvoj
  • Inspirativní prostředí

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadavky:

  • Praxe 2-4 roky v projektovém řízení
  • Zkušenost z větší okinzultační společnosti - např. Big4
  • Univerzitní vzdělání v oboru informačních technologií nebo obchodu
  • Český a anglický jazyk plynulé úrovně
  • Ambice vést tým a zodpovídat za důležité projekty
  • Prezentační a komunikační dovednosti

Mezinárodní společnost, jenž je světovým lídrem v nabídce produktů životního a neživotního pojištění.