Auditor kvality, 29.000 Kč, 25 dní dovolené, doprava zdarma, stravenky

Informace o nabídce

  • Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
  • Sektor: Automobilový průmysl
  • Level pozice: Specialista

Náplň práce

Jste v oblasti kvality pro strojírenskou výrobou či automobilový průmysl jako doma?
Práce s technickou dokumentací a používání měřidel je pro Vás samozřejmostí?
Pojďte uplatnit Vaše zkušenosti k nadnárodní společnosti s pěknou mzdou a řadou benefitů.

  • Kontrola produktů v daném úseku výroby, dodržování systému jakosti
  • Návrhy nápravných opatření, optimalizace technologických postupů
  • Spolupráce při interních a externích auditech, řešení reklamací

Nabízené podmínky

  • Propracovaný systém vstupního zaškolení
  • Motivující finanční ohodnocení + nadstandardní příplatky
  • Stravenky, závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • Cafeterie, sportovní/kulturní aktivity
  • Doprava zdarma z centra Brna přímo k firmě
  • Pracoviště Brno – Modřice

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

  • SŠ vzdělání technického zaměření, strojírenství výhodou
  • Zkušenosti v oblasti řízení kvality z výrobní společnosti
  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • Systematický přístup k práci, samostatnost
  • Práce na dvě i tři směny

Charakteristika klienta

Nadnárodní strojírenská společnost.