Budoucí HR Manažer pro automotive

Informace o nabídce

  • Lokalita: Plzeňský kraj
  • Sektor: Automobilový průmysl, HR a personalistika
  • Level pozice: Střední management

Náplň práce

Hledáme schopného HR nadšence, který si troufá stát se budoucím HR Manažerem našeho klienta, americké automotive společnosti. Máte alespoň 5 let praxe v HR, ideálně i jako HR Business partner? Zajímá Vás strategická stránka lidských zdrojů? Pak zkuste svoje štěstí.

Náplň práce:

  • Pravá ruka HR manažera
  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • Reporting
  • Sledování pracovně právní legislativy
  • Podílení se na tvoření HR strategie podniku
  • Možnost získání dalších zkušeností v oblasti HR
  • Aktivní využití AJ (denní komunikace)

Nabízené podmínky

Benefity:

  • Motivující multikulturní prostředí a stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Transparentní kariéru s možností učit se novým věcem
  • Atraktivní mzda
  • Štědrá bonusová složka
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdný dovolené

Ozvěte se mi

Požadavky na kandidáta

Požadavky:

  • Alespoň 5 let praxe v HR
  • Zkušenost jako HR Business partner
  • Orientace v pracovně právní legislativě
  • Profesionální úroveň angličtiny
  • Zkušenost z výrobního sektoru nebo automotive
  • znalost SAP výhodou

Naším klientem je americká spoolečnost, která je v současnosti světovým gigantem v oblasti automotive.